Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

НА ПЕРЕХРЕСТІ БІЛЯ МЕДУНІВЕРСИТЕТУ ЗМІНЕНО СХЕМУ РУХУ ТРАНСПОРТУ
11 вересня 2012, 00:00
НА ПЕРЕХРЕСТІ БІЛЯ МЕДУНІВЕРСИТЕТУ ЗМІНЕНО СХЕМУ РУХУ ТРАНСПОРТУ
Майже тиждень вінничани-водії звикають до зміни руху на перехресті вулиць Пирогова, Блока та Литвиненко. Починаючи з 4 вересня для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на цьому та на суміжних перехрестях були запроваджені зміни в організацію руху.
Ділянка дороги на перехресті вулиць Пирогова, Блока та Литвиненко є досить завантаженою. Особливо інтенсивний рух транспорту тут у «години пік», через що на цьому перехресті створювалися затори. Щоб вирішити цю проблему та зробити дорожній рух безпечнішим спільними зусиллями ДАІ, комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» (СМЕД) та міського департаментом архітектури, містобудування та кадастру розроблено нову схему руху транспортних засобів на цьому перехресті. Підготовка нової схеми зайняла більш ніж три місяці.
В результаті, зміни відбулись на перехресті вулиць Пирогова та Маліновського. Тут влаштовано зону для розвороту по вулиці Пирогова зі сторони вулиці Литвиненка. Розвертатись тепер можна і на перехресті вулиць Пирогова та Келецької, якщо їхати в бік електромережі. Відповідно почав працювати і світлофор. Змінено також і виїзди з вулиць Блока та Литвиненка. На вулицю Пирогова з них відтепер дозволяється виїжджати тільки праворуч.
«Схема руху працює у тестовому режимі та є більш зручною для водіїв, - переконаний заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Павлінчук. – Наразі відслідковується кількість транспортних засобів, які перетинають перехрестя за добу і, можливо, в подальшому у схему буде внесено корективи».
Для того, аби водіям було зручніше звикати до нововведень, на перехресті нанесено дорожню розмітку та встановлено пластикові водоналивні огородження. З’явились тут і дорожні знаки, які добре видно у нічний час.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар