Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
6,0 °C
ясно

Статті

НА МОРЕ З ДІТЬМИ: ПЛЮСИ І МІНУСИ ЗАРУБІЖНИХ КУРОРТІВ
07 липня 2012, 00:00
НА МОРЕ З ДІТЬМИ: ПЛЮСИ І МІНУСИ ЗАРУБІЖНИХ КУРОРТІВ

Кожен із батьків хоче дати своїй дитині найкраще, тому, по можливості, відправляються на море з дітьми.
Усім хочеться поїхати туди, де буде і відповідний для дітей клімат, і можливість оздоровити дитину, де чисте море й облаштовані пляжі. При цьому дуже важливим фактором також залишається наявність хорошого харчування, безпечний відпочинок, а найголовніше, щоб ціна відповідала якості. Куди ж все-таки поїхати на море з дітьми? Одними із найпопулярніших курортів вважається Єгипет та Туреччина.

Єгипет – один з бюджетних напрямів сімейного відпочинку, основним плюсом якого є Червоне море. Завдяки своєму клімату і складу води, воно рекомендовано для дітей усіма педіатрами світу. Не раджу їхати туди з дітьми в літні місяці. Найсприятливіший період для поїздки на море з дітьми - це вересень-жовтень: вас чекає ласкаве сонце, прогріте море і відсутність вітру. Ми не рекомендуємо вибирати готель нижче 4 зірок, якщо їдете з маленькою дитиною. Це правило також поширюється і на Туреччину. Для більш старших дітей в готелях узбережжя Червоного моря передбачена велика кількість басейнів, дитячих міні-клубів та розваг.

Туреччина – відмінне місце для відпочинку на морі з дітьми шкільного віку. Ніде не розвинена анімація так, як тут. Величезна кількість дитячих клубів, всіляких атракціонів, дитячої анімації не дозволить вашій дитині нудьгувати. Головним недоліком є висока вологість повітря. Ще один неприємний момент - це те, що в Туреччині є кишенькові злодюжки, які присутні також і в готелях, отже, будьте пильні! Їхати сюди на море з дітьми найкраще в кінці весни - початку літа, або в кінці літа - початку осені.

Ми описали лише два можливих варіанти відпочинку з дітьми на морі. Не залишайте без уваги такі країни, як Греція, Ізраїль та Йорданія, Чорногорія та Хорватія, Франція, Англія, Іспанія та Італія. Це високий рівень сервісу і комфортабельного відпочинку. Більш детально про відпочинок з дітьми можна ознайомитись у нас на сайті www.katarina-tour.com

Катерина Іванівна Вовк,
директор туристичного агенства "Катаріна Тур"

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар