Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ ЖИТТЯ
01 березня 2013, 00:00
МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ ЖИТТЯ
15 лютого у центрі міста Вінниці з'явився величезний портрет онкохворого 15-річного Антона Дідука, натягнутий на одній із центральних будівель, розміром 72 кв.м. Таким чином, організатори благодійної акції "Мистецтво заради життя" - творча група «Маденатр», під керівництвом Дениса Дитинюка та БФ "Подільська громада", сподіваються зібрати кошти на його лікування.
Два місяці тому Антон потрапив до лікарні зі страшним діагнозом: Гострий лімфобластний Т-лінійний лейкоз з коекспрессією мієлоїдного антигена CD33, ФАБ-варіант L1, 1-й гострий період. Гострий риніт. Токсичний гепатит. Вартість лікування близько 40 тис. грн. Основна мета акції - привернення уваги людства до проблеми дитячої онкології та збір коштів на лікування хлопця. Як зазначають організатори: "Основне завдання даної акції - об’єднати зусилля, аби врятувати дитяче життя, подарувати шанс на здорове майбутнє. Так сталося, що на сьогоднішній день проблема дитячої онкології надзвичайно актуальна і тенденція дитячої захворюваності постійно зростає. Що стосується життєвої ситуації, в якій опинився Антон, то вона ускладнюється ще й тим, що його родина проживає у невеличкому селі і не має змоги зібрати таку суму. Тому ми, від імені родини Дідуків, звертаємося до усіх небайдужих, будь-яка ваша допомога може бути вирішальною". З 15 лютого по 8 березня 2013 року будь-хто може приєднатися до збору коштів на лікування Антона Дідука такими способами:
- через благодійні скриньки БФ «Подільська громада», які знаходяться в торгових центрах та аптечних кіосках м. Вінниці;
- через платіжні термінали ПКП (підприємства комунальних платежів), які розміщені в торгових центрах, поштових відділеннях та інших закладах міста. Для перерахування коштів, потрібно зайти у віконце «Інші послуги» та відшукати БФ «Подільська громада»;
- перерахувати кошти на розрахунковий рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», ЄДРПОУ 35904183, р/р 260091369 у ВІННИЦЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», МФО 302623 з приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на лікування Антона Дідука».
Телефон організаторів: 0432 67 20 96, 097 72 27 608 (Мар’яна)
Телефон батька: 096 99 64 308
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар