Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,0 °C
пасмурно

Статті

МВС ІНФОРМУЄ
11 січня 2012, 00:00

 

Впродовж IV кварталу поточного року відбулися звіти перед населенням дільничних інспекторів міліції Староміського райвідділу Вінницького міського управління УМВС України у Вінницькій області. Ці зустрічі відбувалися переважно на зборах квартальних комітетів, бо ж район має свою особливість. Більшість території обслуговування – це приватний сектор. Мешканці змогли висловити свої проблеми дільничним, запитати поради у питаннях повсякденного життя. Вислухати людину, розібратися в суті її проблеми, надати кваліфіковану допомогу – прямий обов’язок дільничного. Але це досягається не лише професіоналізмом, а й особистими людськими якостями: порядністю, чуйністю, доброзичливістю, бажанням допомагати людям.

Дільничні інспектори – це ті люди, які щодня змушені тримати руку на пульсі подій, бути у курсі життя кожної родини, знати деталі сімейних трагедій, характерів та стосунків. Дільничні інспектори міліції — це багаточисельна і відповідальна категорія працівників, які найбільше спілкуються з народом. Від їх злагодженої роботи залежить правопорядок в населених пунктах. Професійність дільничного інспектора міліції визначається з огляду на його вміння працювати з людьми, досвід і спеціальну підготовку в попередженні та розкритті злочинів і профілактиці правопорушень, рівнем довіри до нього населення.

Справедливо оцінити значення роботи дільничних інспекторів можуть перш за все ті люди, які безпосередньо стикалися з їхньою роботою й отримали допомогу. Працівники міліції громадської безпеки завжди були уособленням органів внутрішніх справ в очах людей.

 

МІЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ: ОБЕРЕЖНО — АФЕРИСТИ!

Впродовж минулого року почастішали випадки, коли жертвами злочинців стають самотні особи похилого віку, що відчинили зловмисникам двері власних помешкань . Так, 83–річна бабуся і не підозрювала про наміри двох жінок, які представились працівниками соціальної служби та під приводом обміну нових грошових купюр на поношені зайшли до її помешкання, що по вулиці Некрасова. З довірою, літня жінка пройшла до іншої кімнати та дістала гроші. На кухні пенсіонерка та дві “соц працівниці” зайнялись обміном купюр, тим часом третя жінка, яка весь цей час ховалась за дверима, пройшла до тієї кімнати, де пенсіонерка зберігала свої кошти та забрала все, що там знаходилось, а саме — гроші в сумі 1280 гривень. Після закінчення обміну купюр жінки, не поспішаючи, залишили помешкання пенсіонерки.

Другий випадок відбувся того ж дня за тією ж самою схемою. Жертвою шахрайок стала 77–річна пенсіонерка з вулиці Грибоєдова. Сума заробітку шахрайок становила 300 гривень. По обох випадках порушено кримінальні справи за ст. 185 ч 3 ККУ.

З метою запобігання в подальшому випадків шахрайства в даний спосіб міліція звертається з проханням до громадян, особливо людей похилого віку, не довіряти незнайомим людям, не пускати незнайомців до своєї оселі, бути обачнішими та у випадку виявлення шахрайських дій одразу повідомляти міліцію, адже, як показує практика, виявити та затримати злодія легше по гарячих слідах.


 

УВАГА КОНКУРС!!!

З метою популяризації служби дільничних інспекторів міліції, ознайомлення громадськості з їхньою діяльністю, підвищення іміджу служби серед громадян, МВС України запровадило ряд заходів з організації та проведення конкурсу на кращий лист громадян про діяльність дільничних інспекторів міліції на тему: «Дякуємо за допомогу». Тематика листів має бути спрямованна на висвітлення прикладів професійних дій дільничних інспекторів міліції при виконанні службових обов’язків, надання реальної допомоги у вирішенні різноманітних проблем громадян. Листи мають містити відомості про авторів і дільничних інспекторів міліції, територіальний орган внутрішніх справ у якому працює дільничний. Матеріали на конкурс надсилати до 20 травня 2011 року у редакцію тижневика «Іменем Закону» за адресою м. Київ, вул. Пилипа Орлика 22/2, з поміткою «На конкурс «Дякуємо за допомогу»»

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар