Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
8,6 °C
ясно

Статті

МОВА ТІЛА
09 квітня 2012, 00:00
МОВА ТІЛА

 

Танець - єдине мистецтво,

матеріалом для якого є ми самі.

Тед Шон

Мова тіла

Танець - це мова тіла, це самовираження. Танці офіційно і досить давно визнані як ліки. Адже їм не тільки під силу піднімати настрій, а й рятувати від багатьох серйозних недуг. Душевні стани людини пов'язані безпосередньо з рухами його тіла. Іншими словами, якщо рухатися певним чином, можна легко вплинути на стан своєї душі. Танець легко знімає не тільки напругу в м'язах - він прояснює свідомість, покращує психоемоційний стан і сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей. Танець може виводити з найважчої депресії і допомагати по-новому подивитися на навколишній світ. До танців практично немає протипоказань - потрібно просто підібрати той, який підійде саме вам. Дітям віком від 5 років заняття танцями корисні, тому що дисциплінують, допомагають кращому узгодженню думки і дії, виховують трудолюбиву, фізично розвинену, творчу, різнобічну особистість. Щодо дорослих — то їхній вік не обмежений. Тут ви не маєте змогу здобути пластичність, гнучкість, підтягнуті м’язи, танцювальні навики різних стилів танцю, впевненість у собі. Так, зараз найбільш популярними є: естрадний, сучасний, Ballydance (танець живота), Erotik dance, аеробіка, постановка весільного танцю.

Ballydance (танець живота) - це заворожуюче східне мистецтво, створене жінками для насолоди і вдосконалення власного тіла. Це найжіночніший танець, базові рухи якого будуються на характерному силуеті жіночої фігури. Він вражаюче виглядає у виконанні танцівниць будь-якої комплекції і віку: створюваний танцем живота неповторний малюнок дозволяє зробити кожне його виконання індивідуальним, наповнити його особистим шармом і власною чарівністю. Унікальні здібності відкривають в собі ті, хто починає заняття танцем живота.

Erotik dance - заняття підійдуть як для тих, хто хоче опанувати мистецтво зваблювання, так і для тих, хто просто хоче розкрити в собі нові здібності, риси вдачі, стати таємничою незнайомкою в очах чоловіка, ваблячи за собою. Легко долаються комплекси, набувається розкутість і привабливість образу.

Аеробіка - це краса, здоров'я, відпочинок, друзі й спілкування. Це гармонійне поєднання фізичних, ментальних і соціальних чинників. Спалювання жирового прошарку, зміцнення серцево-судинної системи, поліпшення стану м'язів і збільшення гнучкості за рахунок розробки суглобів і зв'язок.

Постановка весільного танцю — це перший танець молодої сімейної пари – хвилююча та зворушлива подія. У постановці танцю ми постараємося врахувати усі ваші пропозиції і побажання - нам важлива не лише ваша думка, але і рівень складності відповідної для вас хореографії, музичні переваги, розміри банкетного залу, модель весільної сукні і навіть образ пари в цілому!

Завдяки танцям, ви отримаете не тільки гарну фізичну форму, але й моральне задоволення, впевненість в собі, відкриєте нові грані особистості. Хореографічна студія «Мир танца» - це місце, де кожен зможе знайти свій стиль! Учні студіі - багаторазові призери всеукраінських конкурсів і фестивалів. ЧЕКАЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

м.Вінниця, вул.Червоноармійська, 16а – 2 поверх;

тел. (067)9496017 , 54-18-43 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар