Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 листопада 2019
8,1 °C
переменная облачность

Статті

МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОТУР "ВІДКРИЙ СЕРЦЕ ДЛЯ СИРІТ" ФІНІШУВАВ У ВІННИЦІ
15 серпня 2012, 00:00
МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОТУР "ВІДКРИЙ СЕРЦЕ ДЛЯ СИРІТ" ФІНІШУВАВ У ВІННИЦІ
14 серпня у Вінниці фінішував Міжнародний велотур «Відкрий серце для сиріт», який стартував 5 серпня з міста Чернівці.
Цього ж дня учасники велотуру з різних міст України, а також з Білорусі та Росії, зустрілися із представниками влади Вінниці за «круглим столом», аби обговорити питання щодо влаштування дітей-сиріт до українських родин або ж до будинків сімейного типу виховання.
Акція «Відкрий серце для сиріт» має на меті не лише привернути увагу українських родин до питання сирітства, але й робити конкретні дії в напрямку змін у житті кожної дитини-сироти. Участь у ній беруть діти-сироти, їх прийомні батьки та батьки-усиновителі.
Загалом маршрут велотуру «Відкрий серце для сиріт» проходив через міста Чернівці, Недобоївці, Хотин, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Хмельницький, Старокостянтинів, Полонне, Хмільник і фінішував у Вінниці. Організаторами цієї акції виступили Благодійний фонд «Наступне покоління» (м.Київ) та Благодійний фонд «Майбутнє дітям України».
В рамках акції учасники велотуру зустрілися із заступником Вінницького міського голови Валентиною Балицькою та начальником служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмилою Шафранською. «Ми раді вітати учасників велопробігу у нашому місті, - говорить Валентина Балицька. – Крім того, хочу подякувати, що ви ще раз звернули увагу громадськості на проблеми дітей, які мають складні життєві обставини і які потребують допомоги. Сьогодні на обліку перебуває 356 дітей-сиріт, проте із них 244 дитини вже знаходиться в закладах сімейного типу виховання. Також до кінця року планується створити у Вінниці ще п’ять прийомних сімей. Тому сподіваюсь, що у нашому місті поступово буде вирішено питання прийому в родини дітей, які знаходяться на вихованні в будинках-інтернатах».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар