Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
12,0 °C
переменная облачность

Статті

МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОГО РОЗЗБРОЄННЯ ВІД УМВС ЗАВЕРШИВСЯ
13 грудня 2012, 00:00
МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОГО РОЗЗБРОЄННЯ ВІД УМВС ЗАВЕРШИВСЯ

В останній день осені закінчився місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. З першого листопада, відколи він розпочався “кримінальний арсенал" нашого міста скоротився на тридцять одиниць незареєстрованої зброї.

За інформацією наданою працівниками дозвільної системи Вінницького міського відділу УМВС України, за цей час громадяни добровільно здали 20 одиниць мисливської нарізної зброї, 2 одиниці холодної та 8 мисливських гладкоствольних рушниць. Крім того, здано 32 одиниці спецзасобів, з них 28 газових револьверів та пістолетів. Наразі, вирішується питання щодо реєстрації на законних підставах колишніми власниками 8 одиниць добровільно зданої зброї. Загалом, в результаті проведення місячника, троє громадян нашого міста змогли уникнути кримінальної відповідальності за рахунок добровільної здачі зброї.

На теперішній час, місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї та набоїв завершено. Міліція закликає громадян, які ще вагаються, позбутися заборонених предметів добровільно. Наголошуємо, що в разі добровільної здачі незареєстрованої зброї боєприпасів та вибухівки громадяни звільняються від кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання. Свідоме ж приховування цієї зброї, навпаки, є кримінальним правопорушенням, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Підготував Олекса Теплий,

член Молодіжної організації журналістів

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар