Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2019
-5,0 °C
снегопад

Статті

МІСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА ГРОШІ НА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНІ ПРОЕКТИ
27 травня 2013, 00:00
МІСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА ГРОШІ НА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНІ ПРОЕКТИ

23 травня конкурсна комісія визначила 14 проектів від громадських організацій міста, які отримають гранти для втілення соціально-культурних ідей у життя. Це вже третій конкурс, який допомагає вінницьким громадським організаціям спільно із мерією впроваджувати цікаві проекти у напрямку соціального захисту, культури, роботи з дітьми та молоддю, туризму, фізкультури та спорту, а також правової підтримки та самоорганізації населення.

Третій рік поспіль міська рада допомагає громадським організаціям (ГО) Вінниці втілювати у життя соціально-важливі проекти для громади міста. ГО надсилають проекти на адресу конкурсу, а конкурсна комісія обирає найкращі ідеї та видає грант для підтримки ініціативи. Загальний фонд конкурсу складає 250 тисяч гривень.

Цьогоріч на конкурс надійшло 26 проектів від більш ніж 20 громадських організацій. Після попереднього ознайомлення із запропонованими ідеями, до фіналу потрапило 14 проектів. Під час оцінювання зверталась увага на інноваційність, кінцеві результати, залучення додаткового фінансування, ефективність використання бюджетних коштів та досвід громадської організації у реалізації соціально-культурних проектів. Ті, які набрали найбільшу кількість балів по кожному критерію, отримають фінансування від мерії.

Переважна більшість запропонованих проектів будуть впроваджуватися у сфері соціального захисту населення. Це створення у місті центру «Батьківство в радість», який надаватиме психологічну підтримку та супровід сім’ям, які усиновили дітей та проживають у Вінниці. Також продовжиться навчання людей пенсійного віку основам комп’ютерної грамоти та правової підтримки (проект «Вік живи – вік навчайся» ГО «Центр Поділля-Соціум). ГО «Гармонія» отримає грант для реалізації проекту «Соціальний туризм для туристів на візках», що дозволить людям з обмеженими фізичними можливостями подорожувати по Україні та бути на рівних із іншими. «ГО «Паросток» буде реалізовувати проект «Мистецтво без бар’єрів», який допоможе молоді з інвалідністю розвивати свої мистецькі здібності. Було також обрано і авторів найкращих ідей щодо роботи з дітьми та молоддю, культурного життя міста, туризму, у галузі фізичної культури та спорту, а також правової підтримки і самоорганізації населення.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар