Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2019
25,7 °C
облачно

Статті

МІЛІЦІЯ ЗУПИНИЛА ТРЬОХ НЕТВЕРЕЗИХ ВОДІЇВ АВТОБУСІВ
22 березня 2013, 00:00
МІЛІЦІЯ ЗУПИНИЛА ТРЬОХ НЕТВЕРЕЗИХ ВОДІЇВ АВТОБУСІВ
За два тижні проведення комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті працівниками автотехнічної служби ДАІ було перевірено 111 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів, оглянуто 1400 автобусів в тому чисті 96 тих, що перевозять дітей. За цей період виявлено 639 порушень законодавства, допущених водіями автобусів. Троє водіїв керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
12 березня близько сьомої години вечора на автодорозі «Вінниця – Турбів – Гайсин – В.Михайлівка був зупинений автобус «ПАЗ-3201», за кермом якого знаходився 47-річний житель Тростянецького району. Як з’ясувалося, водій перевозив більше двох десятків робітників до села Гордіївка та знаходився у нетверезому стані. Від проходження експертизи керманич відмовився, проте, те, що вживав спиртні напої підтвердив. Ще двох водіїв бусів у нетверезому стані інспектори ДАІ зупинили в обласному центрі та в місті Гайсині. Це власники автобусів, які не мають права здійснювали перевезення пасажирів. На усіх цих водіїв складено адміністративні протоколи за ст. 130 КПК України. Транспорт поміщено на арештмайданчик.
За час відпрацювання притягнуто до адміністративної відповідальності 11 посадових осіб автопідприємств, вручено 64 приписи на усунення недоліків, надіслано 3 подання до Укртрансінспекції про позбавлення перевізників ліцензії.
Як свідчать перевірки, проведені в обласному та районних центрах, значна кількість автобусів, що належать фізичним особам, не проходить щоденну перевірку технічного стану. Серйозною проблемою є відсутність контролю з боку автоперевізників за режимом роботи водіїв. Нерідко на маршрути перевезень водії виїжджають без ліцензій, відповідного дозволу та дорожнього листа, що свідчить про їх безконтрольність на маршруті.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар