Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2019
8,0 °C
легкий дождь

Статті

МІЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ШАХРАЯ
02 жовтня 2012, 00:00
МІЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ШАХРАЯ
За підозрою у скоєнні шахрайських дій працівниками 2-го відділу міліції міста Вінниці був затриманий 59-річний житель Чернігівської області. Жертвами шахрайських дій зловмисника ставали випадкові перехожі. Працівниками міліції попередньо встановлено, що у тенета раніше судимого чоловіка потрапили двоє вінничан.
Зловмисник пропонував своїм жертвам придбати у нього золоті прикраси (обручки та сережки) радянського зразка за символічну плату. У 400-450 гривень чоловік оцінював золоті вироби вагою по 8 грамів. При цьому він жалівся людям, що в Вінниці опинився випадково, і йому вкрай необхідні гроші на квиток, щоб повернутися додому. Довірливі вінничани купували у зловмисника золоті прикраси 585 радянської проби, які, як потім з’ясувалося, виготовлені з латуні.
Працівники міліції припускають, що кількість постраждалих вінничан від злочинних дій підозрюваного значно більша. Якщо Ви впізнали в затриманому свого кривдника та стали жертвою у подібній ситуації, звертайтесь до 2-го відділу міліції за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова, 4 або те лефонуйте за номером «102».
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар