Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 серпня 2019
18,2 °C
пасмурно

Статті

МІЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ
09 квітня 2012, 00:00

Одним з найбільш негативних чинників, який безпосередньо впливає на ускладнення криміногенної ситуації, залишається пияцтво та алкоголізм. Вживання алкоголю, як правило, часто призводить до скоєння тяжких резонансних злочинів, конфліктів на побутовому ґрунті, грубих порушень громадського порядку, негативно позначається на вихованні молоді та дітей.

Тому ОВС області зосередили увагу на проведенні профілактичної роботи безпосередньо з особами, які зловживають спиртними напоями, схильні до скоєння правопорушень на побутовому ґрунті, займаються самогоноварінням. Проводиться відпрацювання населених пунктів, місць проведення відпочинку та дозвілля молоді щодо запобігання розповсюдженню цього негативного явища. Пов’язані з цим соціальним злом проблеми постійно висвітлюються в засобах масової інформації.

Злочини, вчинені у стані алкогольного сп’яніння, відзначаються своєю зухвалістю та жорстокістю, призводять до тяжких наслідків.

По області в середньому протягом доби здійснюється до 150 виїздів працівників міліції на сімейно-побутові конфлікти, причиною яких, в переважній більшості, є зловживання спиртними напоями. Нерідко такі конфлікти стають першопричиною скоєння злочинів, у тому числі з тяжкими наслідками.

Вживання алкоголю суттєво негативно впливає на стан безпеки дорожнього руху.

Разом з тим, не дивлячись на заходи, що вживають органи внутрішніх справ, проблема алкоголізму та пияцтва в області на даний час не лише не втрачає своєї актуальності, але з кожним роком загострюється, набуває все більш небезпечних для суспільства форм та проявів. У населених пунктах не створено обстановки нетерпимості до осіб, які займаються самогоноварінням та збутом самогону. Неналежно реагують на подібні факти і керівники окремих господарських структур.

Органи внутрішніх справ проводять роботу з протидії незаконному зберіганню та збуту самогону і спирту. Особливо непокоїть розповсюдженість вжиття спиртних напоїв серед неповнолітніх, учнів шкіл, училищ, інших навчальних закладів, що є однією з основних причин становлення їх на злочинний шлях, скоєння злочинів та правопорушень. Не сприяє вирішенню цієї проблеми торгівля спиртними напоями та тютюновими виробами поблизу шкіл, дитячих установ, лікарень, інших місць концентрації та проведення дозвілля молоді, не дотримання вимог щодо заборони продажу неповнолітнім цих виробів.

Іван Заяц,

заступник начальника СДІМ Староміського РВ ВМУ  УМВС України
у Вінницькій області,

капітан міліції

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар