Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 травня 2019
16,5 °C
пасмурно

Статті

МІЛІЦІЯ ОБЛОМАЛА КАЙФ НАРКОМАНАМ
14 червня 2013, 00:00
МІЛІЦІЯ ОБЛОМАЛА КАЙФ НАРКОМАНАМ

13 червня, працівники міліції затримали в Іллінецькому районі наркоторговця, який продав півкілограма коноплі жителю м. Львова. А в Немирівському районі «взяли на гарячому» торговця опієм.

Наркотичне зілля непрацюючий житель Іллінців оцінив у 500 грн. В Немирівському районі оперативники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків взяли під час збуту торговця опієм. 20-річний молодик за 1000 гривень продав шприц із 10 мл опію. Наразі міліція встановлює осіб, які постачали наркоторговцю опій.

За обома фактами збуту наркотичної речовини слідчими відділами відкриті кримінальні провадження відповідно до ч.1. ст.307 КК України.Затриманим загрожує тюремне ув’язнення від 4-х до 8-и років.

За словами начальника ВБНОН УМВС у Вінницькій області В’ячеслава Карпенка, в поточному році за фактом збуту наркотичних речовин відкрито 109 кримінальних проваджень, до кримінальної відповідальності притягуються 12 осіб за схиляння до вживання наркотиків, ліквідовано 44 наркопритони, злочинці, які їх утримували, понесуть кримінальну відповідальність. З незаконного обігу міліція вилучила понад 30 кг наркотичних речовин.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар