Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
14,0 °C
ясно

Статті

МІЛІЦІЯ МІСТА ЗАЗНАЛА РЕОРГАНІЗАЦІЇ
21 серпня 2012, 00:00
МІЛІЦІЯ МІСТА ЗАЗНАЛА РЕОРГАНІЗАЦІЇ
Про структурну реорганізацію міських підрозділів міліції розповів сьогодні на брифінгу перший заступник начальника УМВС України у Вінницькій області Сергій Григорчук.
За рішенням міської влади відбувся адміністративно-територіальний перерозподіл міста. У зв’язку з цим зазнали змін структурні підрозділи міліції обласного центру. Замостянський, Ленінський та Староміський райвідділи міліції об’єдналися у два відділи міліції: перший та другий відділи Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області.
 Перший відділ міліції об’єднав Замостянський та Староміський територіальні підрозділи, який очолив Володимир Сокиран. Приміщення 1-го відділу розташоване по вулиці Ленінградська,73, яке має відділення на Київській та Тяжилові (колишні приміщення Замостянського РВ та Тяжилівського відділу міліції).
 Керівником другого відділу став начальник Ленінського райвідділу міліції Віктор Сидоренко. Приміщення відділу залишилось по вулиці Пирогова, 4а.
- Територіальна реорганізація тільки поліпшить роботу вінницької міліції. Тепер громадяни з заявами можуть звертатися як до Вінницького міського відділу, так і до територіальних відділів міліції, де їх зареєструють та забезпечать оперативне реагування, - запевнив Сергій Григорчук.
Телефони чергових частин:
Вінницький міський відділ УМВС України у Вінницькій області - 59-33-29
Перший відділ Вiнницького мiського віддлу УМВС України у Вінницькій області - 59-33-28, 59-33-30, 27-17-29, 63-00-68
Другий відділ Вiнницького мiського віддлу УМВС України у Вінницькій області - 59-33-26

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар