Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 лютого 2020
2,2 °C
небольшой снег

Статті

ЛЮДИНУ ВІД ТВАРИНИ ВІДРІЗНЯЄ РОЗУМ
13 листопада 2013, 00:00
ЛЮДИНУ ВІД ТВАРИНИ ВІДРІЗНЯЄ РОЗУМ

Бог створив людину не для того,

щоб вона поїдала іншу людину

В. Душко

Вказана історія є документальною і викликає жах від того, що молода людина (прізвище не вказуємо, тому що матеріали справи знаходяться в суді) протягом 7 років через судову гілку влади знущається над своєю тіткою, якій 76 років Його тітка разом із покійним чоловіком побудували будинок. Вони офіційно набули право власності. На той час племінник тільки народився. Не могла знати тітка, що народжене дитя через 47 років подасть матеріали до суду з метою отримати частку будинку, до якого не має будь-якого відношення. Він навіть не надав заяви на поновлення строку позовної давності.

На превеликий жаль, суд не взяв до уваги порушення молодою особою вимог ст. 119 (Форма і зміст позовної заяви) Цивільно-процесуального Кодексу України. Суд не взяв до уваги й те, що молода особа протягом 7 років подавала матеріали в суди, що склали16 позовних заяв. Тітка вимушена була ходити по судах і взяти участь у 100 судових засіданнях. Такі дії молодої особи направлені на скорочення життя тітки. Хто ж ця молода людина чи тварина?

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! Якщо Вам треба отримати документальні матеріали про звірячі відношення молодої особи до своєї тітки можете звертатись за телефоном 69-96-76, моб. 067-76-70-365

ПОРАДИ ДЛЯ ЧИТАТІВ. ШАНОВНІ ДРУЗІ! Пам'ятайте, що близька для Вас особа може втратити людське обличчя і стати страшнішою за тварину. Навіть молоді пацюки проявляють турботу до старих пацюків. У мене є чисельні матеріали про те, що людина заради грошей втрачає людське обличчя. Бережіть себе від осіб, які не мають нічого святого.

З повагою, В.П. Душко,

голова правозахисної Асоціації «Адвокасі – АЗА»

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар