Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2019
15,1 °C
облачно

Статті

ЛЮБИТИ ЖИТТЯ!
13 грудня 2011, 00:00
ЛЮБИТИ ЖИТТЯ!

 

Так склалося, що доля не вельми балувала Віталія і суворі випробування чекали на нього вже в дитинстві: важка хвороба прикувала до інвалідного візка, тож середню освіту після п’ятого класу осягав за допомогою вчителів удома. Гуманітарні науки подобалися більше. Після закінчення вінницької школи № 25 удосконалював власну техніку живопису і мріяв навчатись у технічному університеті на програміста. З останнім — не склалося, тож згодом юнак став студентом-заочником юридичного факультету університету «Україна», а разом закінчив і 1-і державні Київські курси іноземних мов. Дипломну роботу з правознавства захистив у Києві. Звичайно ж, не забував і про комп’ютер: засвоїти необхідні ази спочатку допомагали друзі, консультуючи в телефонному режимі, потім самотужки набирав необхідного досвіду, котрого чимало додалося за останні десять років.

У грудні Віталію виповнюється 33 роки, але, не зважаючи на обмежені фізичні можливості, він встиг зробити чимало й живе повнокровніше за багатьох зі своїх однолітків. На моє запитання, чи було важко, відповів: «Важко було моїм батькам — їм треба пам’ятник ставити ще за життя».

На сьогодні Віталій і його однокурсник, який втратив зір, втілюють у життя за допомогою комп’ютерних технологій власний проект.

Віталій любить життя незалежно від прикрих його проявів, поза тим, що необхідний, навіть Богом передбачений позитив дістався іншим. І це гідна мужня позиція справжнього чоловіка, що варта поваги та наслідування. Тим, хто має бажання поспілкуватися з ним, даю, - звичайно ж, з дозволу - його е-mail: rubro@i. ua

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар