Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
5,0 °C
облачно с прояснениями

Статті

ЛИСТИ ПОДЯКИ МАТЕРЯМ СПІВРОБІТНИКІВ УДСО
31 липня 2012, 00:00
ЛИСТИ ПОДЯКИ МАТЕРЯМ СПІВРОБІТНИКІВ УДСО
В Управлінні Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області вшановували матерів працівників ДСО – Бондарчук Зінаїду Миколаївну та Медяну Ніну Василівну.
У листах подяки на їх адресу від імені керівництва Департаменту Державної служби охорони матерям дякують за виховання синів, які чесно та сумлінно виконують свій службовий обов’язок.
 Нагадаємо, що старший прапорщик міліції Михайло Бондарчук та прапорщик міліції Леонід Медяний 13 липня близько п’ятої години ранку отримали тривожний сигнал з охоронюваного магазину по вулиці Київській. На місці події правоохоронці, діючи професійно грамотно, затримали двох місцевих жителів, які шляхом зламу вхідних дверей проникли до магазину та скоїли крадіжку товарно-матеріальних цінностей. Керівництвом Департаменту було підкреслено, що Михайло Бондарчук та Леонід Медяний своєю нелегкою службою гідно примножують славні сторінки української міліції і підвищують авторитет правоохоронних органів.
Листи подяки було особисто вручено Ніні Василівні та Зінаїді Миколаївні начальником відділу кадрового забезпечення УДСО при УМВС України у Вінницькій області Василем Стаховським. Самих же міліціонерів за професіоналізм, пильність і сумлінність, виявлені під час виконання службових обов’язків і затримання зловмисників, було заохочено премією.

Віктор Ловіцький
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар