Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
6,0 °C
ясно

Статті

ЛІМУЗИН ЗАМОВЛЯЛИ?!
10 серпня 2012, 00:00
ЛІМУЗИН ЗАМОВЛЯЛИ?!

Минули вже ті часи, коли лімузин можна було побачити в місті не частіше, ніж літаючу тарілку в небі. Вони міцно в'їхали в наше метушливе міське життя і викликають радість та інтерес у перехожих, будучи еталоном шику серед автомобілів.

Які ж переваги цих авто? Перш за все, розкіш, комфорт, місткість і унікальність салону. Ці авто створені спеціально для максимально комфортної поїздки, тому їх дуже часто можна побачити у складі весільного кортежу, вечірніх прогулянок по місту, на випускних балах або ж біля пологового будинку. У таких "лайнерах" завжди присутній міні-бар, DVD, неонова підсвітка, світломузика. Зручний диван виконаний зі шкіри, товсті склопакети, що поглинають шум і гамір вулиці, система кондиціонування й обігріву, яскрава підсвітка і широкий салон створюють відчуття розкоші та свята. Тут є де розбігтися і посадити улюблених гостей.

Після того, як ви організували прокат лімузина, подумайте, як його прикрасити. Традиція прикрашати весільний кортеж дуже давня. І сенс її в тому, щоб привернути увагу до святкової події відігнати злих духів. Зустрівши на шляху весільний кортеж, люди зазвичай проводжали його побажаннями щастя, любові й благополуччя. Лялька слугувала своєрідним оберегом, що охороняє молоду пару від недобрих побажань, і її слід було зберігати все життя. Сьогодні ж молоді люди, слідуючи європейським традиціям, вважають за краще прикрашати авто живими квітами. Зробити це самим навряд чи під силу, тому радимо звернутися по допомогу до професійного флориста.

Необхідно також пам'ятати і ряд нюансів, коли маєте справу з лімузинами. По-перше, він вельми неповороткий - замовляючи до під'їзду, переконайтеся, що зможете виїхати назад. Іноді краще пройти зайві 10 метрів, ніж чекати 20 хвилин, поки розвернетесь. По друге, це неквапливі машини, тому, плануючи маршрут, закладайте додатковий час. Зазвичай максимальна швидкість авто складає 40-60 км / год. І по-трете, лімузин сам по собі досить розкішний автомобіль, тому не вимагає зайвих прикрас. До речі, домовлятися про все краще заздалегідь, щоб не нервувати опісля в очікуванні.

Ми завжди намагаємося найзначущіші та урочисті події огорнути особливою атмосферою, щоб потім з трепетом у серці переживати ці миттєвості в пам'яті знову і знову. Тому не вагайтесь дарувати собі й близьким хвилини радості та справжнє свято. А що може бути краще шикарного лімузина! Робіть ваше свято ще кращим, бронюйте лімузин за телефонами: (067) 795-39-81; (093) 430-11-23.

Підготував Віктор Рудь,

член Національної спілки журналістів

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар