Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

КРАСА ТА ВИТОНЧЕНІСТЬ ВАШОГО БУДИНКУ - НАША РОБОТА!
14 листопада 2012, 00:00
КРАСА ТА ВИТОНЧЕНІСТЬ ВАШОГО БУДИНКУ - НАША РОБОТА!

З липня 2012 р. салон-студія «Еколор» об’єдналась із вінницьким представництвом мережі салонів декоративних матеріалів «М2-Декор».
Відтепер в
об’єднаному декор-центрі ще більший вибір продукції провідних італійських виробників: Colorificio Veneziano, Candis, Oikos, Fractalis, Rivedil, - а також Senideco (Франція) та Ельф-Декор (Україна). Їх декоративна штукатурка – повністю натуральна та гіпоанлергена, має високі антибактеріальні властивості, відмінні світловідбиваючі характеристики і найвищий рівень паропроникності. Вона надійна, практична, довговічна, характеризується високим рівнем механічної міцності. Це практичний і вишуканий матеріал для оздоблення стін і стель житлових приміщень, а також фасадів будівель. А головне, що декоративна штукатурка - це завжди ексклюзивно, неповторно і витончено Бо фрески та художні роботи здатні оживити ваше помешкання, створити витончений унікальний вигляд та додати затишку.

Самі ж декоративні штукатурки можуть бути найрізноманітніших видів: фактурні та глянцеві, перламутрові та матові, з ефектом глибини, тканини, каменю, «старих стін», і т.д. Останнім часом, цей матеріал здобув неймовірну популярність завдяки великій кількості своїх переваг у порівнянні з банальними шпалерами, керамічною плиткою та звичайним фарбуванням.

Звісно, багато в чому те, наскільки якісним буде нанесення декоративної штукатурки, залежить від професіоналізму людини, яка його виконує. Досвідчений майстер в своєму запасі має не тільки великі знання про використаний матеріал, але й розуміється на нюансах його нанесення. Також у нього може бути своя унікальна технологія нанесення, результатом якої стають абсолютно неповторні шедевральні роботи. Не слід забувати і те, що зовнішній вигляд віддекорованої стіни залежить не тільки від структури матеріалу, який використовується, а також від інструментів, які застосовувалися в ході роботи. Та й обіцяна довговічність і міцність декоративної штукатурки гарантована лише у випадку, якщо технологія нанесення не була порушена. Наш декор-центр допоможе підібрати професійних майстрів, які працюють більш ніж 10 років з декоративними матеріалами.

Салон декоративно-оздоблювальних матеріалів Еколор & М2-Декор, вул. Московська, 109, тел./факс: (0432) 68-70-48 ; (067) 493-01-11.

підготував Віктор Рудь,

член НСЖУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар