Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 квітня 2019
22,0 °C
легкий дождь

Статті

КОРПОРАТИВНИЙ ФОНД ГУРТУ «ТІК» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ГРАНТІВ!
22 квітня 2013, 00:00
КОРПОРАТИВНИЙ ФОНД ГУРТУ «ТІК» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ГРАНТІВ!
Фонд громади «Подільська громада», в рамках «Корпоративного фонду гурту «ТІК», оголошує конкурс проектів для підтримки культурних та мистецьких заходів, обдарованих молодих людей та їх ініціатив, які проживають у місті Вінниця та Вінницькій області та навчаються у сфері культури, музики та образотворчого мистецтва. У рамках конкурсу грантів можливо отримати кошти на придбання музичних інструментів, участі у фестивалях та конкурсах, забезпечення діяльності гуртків та організацій тощо.
Мета конкурсу: виховання громадянина в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для надання системної підтримки мистецьким проектам, обдарованій молоді, задля творчого, інтелектуального, духовного розвитку. Не розглядатимуться проекти політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також комерційних структур.
Переваги будуть надані проектам, які:
- вирішують проблеми забезпечення обдарованої молоді технічними засобами та обладнанням для самовдосконалення та розвитку;
- створюють середовище спілкування, що сприятиме активізації розвитку культури, образотворчого та музичного мистецтва, розвитку творчих та освітніх здібностей у сільській та міській місцевості.
- надають можливість розвитку інших обдарованих молодих людей.
Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою фонду «Подільська громада». Працівники фонду консультують заявників і надають загальну інформацію, щодо написання проектів. Розгляд заявок та надання грантів відбувається під час засідання Експертної ради, до складу якої входять відомі суспільні діячі міста Вінниці, представники ЗМІ та члени Правління фонду. Прийом заявок триває до 05.04.2013 року.
Детальніше на сайті www.gromada.vn.ua та за тел.: (0432) 67-20-96,
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар