Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2020
3,1 °C
небольшой снег

Статті

КОНФЛІКТ НА КИРНАСІВСЬКОМУ ЦУКРОВОМУ ЗАВОДІ - ЛОКАЛІЗОВАНО
24 квітня 2012, 00:00
КОНФЛІКТ НА КИРНАСІВСЬКОМУ ЦУКРОВОМУ ЗАВОДІ - ЛОКАЛІЗОВАНО
Сьогодні о пів на шосту годину ранку до Тульчинського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевих жителів села Кирнасівка про те, що невідомі особи самовільно зайшли на територію колишнього цукрового заводу та вигнали звідти охоронників.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група працівників міліції, спецпідрозділ «Беркут», співробітники батальйону патрульної служби, криміналістична лабораторія, керівництво УМВС. Під час перевірки було встановлено, що керівники одного з київських товариств, які в минулому році придбали приміщення колишнього Кирнасівського цукрового заводу, направили на завод близько 70 своїх охоронників. Охоронці зайшли на територію цукрового заводу та видворили звідти місцевих жителів, які на добровільних засадах охороняли завод, та заблокували прохід на його територію. Місцеві жителі, обурені поведінкою невідомих, оточили територію заводу ззовні та висунули вимоги до нових охоронців, щоб вони негайно залишили територію заводу.
Крім цього, жителі смт. Кирнасівка блокували проїжджу частину дороги на залізничному переїзді за допомогою шлагбаума, який регулюється ручним керуванням, та перекрили рух транспорту. У такий спосіб селяни вимагали представників київського товариства залишити територію цукрового заводу.
 За кілька годин працівниками міліції конфлікт був локалізований. Під час зустрічі з новими власниками заводу керівництву УМВС та представникам місцевої влади вдалося домовитися про те, щоб охоронники київського товариства залишили територію заводу. Після цього селяни розблокували проїжджу частину дороги та рух транспорту був відновлений.
Нові власники заводу були проінформовані, щоб надалі всі питання пов’язані з законністю їх перебування на території Кирнасівського цукрового заводу вирішувалися у межах законодавства.
Під час розв’язання конфлікту до міліції жодного звернення від громадян про нанесення тілесних ушкоджень не надійшло.
Зараз охорону громадського порядку на прилеглій території колишнього Кирнасівського цукрового заводу забезпечують працівники Тульчинського райвідділу міліції.


СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар