Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
1,0 °C
небольшой снег

Статті

КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ВКЛАДАМИ "ОЩАДБАНКУ" ВЖЕ ОТРИМАЛИ 550 ТИС УКРАЇНЦІВ
08 серпня 2012, 00:00
КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ВКЛАДАМИ "ОЩАДБАНКУ" ВЖЕ ОТРИМАЛИ 550 ТИС УКРАЇНЦІВ

Станом на 20 червня вже близько 550 тисяч вкладників отримали свої компенсаційні виплати за вкладами у «Ощадбанку» колишнього СРСР. Загальна сума виплат сягнула 500 мільйонів гривень.

Порядок виплат компенсацій вивчався «Ощадбанком» і Національним банком ще наприкінці 2011 року. І зараз ми бачимо, що процедура проходить спокійно, немає ажіотажу, немає негативних явищ. Я думаю, що громадяни зрозуміли, що їх право в цьому році буде реалізовано а ті, хто має право на виплату, її отримає. Кошти передбачені, процедура відпрацьована, і машина працює без зупинки», - запевнив Валерій Прохоренко заступник Голови НБУ. Він також розповів, що близько 40% владників залишають компенсаційні виплати на своїх карткових рахунках. Або на депозиті, або для того, щоб потім використати картку при розрахунку у торгових мережах.

По-перше, це говорить про зацікавленість громадян, про довіру до банківської установи, а по-друге, і це є дуже серйозним фактором, - про підвищення фінансової грамотності населення» - підкреслив заступник Голови НБУ.

Сергій Ярмоленко,

експерт Департаменту економічного аналізу НБУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар