Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2020
3,7 °C
небольшой снег

Статті

Клуб обдарованих дітей ECbridge
28 квітня 2016, 00:00
Клуб обдарованих дітей ECbridge
Шановні колеги – батьки!
Зі свого життєвого та батьківського досвіду хочу поділитися  з Вами думками щодо навчання в сучасній школі наших дітей. Мої дочка та син навчалися в найкращих школах міста Вінниці, і я до цього часу безмежно вдячна вчителям, котрі допомагали їм у навчанні.  На сьогодні вони успішно закінчили навчання у європейських вишах та працюють за кордоном. 
Але якою б найкращою не була Ваша школа, не факт, що Ваша дитина є здібною до тих наук, які вивчаються у школі. Не завжди тип інтелекту Вашої дитини (це те як вона запам’ятовує  інформацію), збігається з типом інтелекту вчителя (це те як навчає вчитель) – і ось тут починаються проблеми. 
Я з власного досвіду затямила собі, що дитину протягом всього навчання в школі необхідно «вести» - спостерігати, цікавитися її проблемами та успіхами, допомагати відразу, як тільки з’являються труднощі. Саме тому, у сина було два додаткових вчителя з фізики, математики та другої іноземної мови. І це дало свої позитивні результати – на першому курсі університету у Нідерландах, коли всіх першокурсників протестували на знання математики, мій син та ще один студент з Німеччини отримали 9, 2 бали з десяти. Я пишаюся цим, тому що це є результатом кропіткої роботи вчителів, але це є і результатом правильно вибраної   батьківської стратегії  щодо підтримки своєї дитини. 
Про що я хочу сказати, любі батьки?  Роки навчання в школі – це найкращі роки опанування знань, діти цього віку дуже добре запам’ятовують будь-яку інформацію. Важливо не згаяти цей час. Не запізнитися. Не пропустити момент коли дитині потрібна Ваша допомога. Тому що, чим більше відставання, тим важче надолужити його. НЕ секрет, що сьогодні середня школа перебуває в постійних реформах: зміна Програм, підручників, підходів – всі ці турбулентності не завжди сприяють якості навчання. Інколи дуже важко знайти вчителя, який би не лише знав предмет, а й зміг би навчити Вашу дитину. 
Працюючи в системі освіти понад 30 років, я бачу ситуацію зсередини, знаю коефіцієнт корисної та якісної дії вчителів. Саме тому, щоб дати Вашим дітям більше шансів опанувати шкільними предметами було створено Клуб обдарованих дітей “ECbridge”. До  співпраці ми запросили найкращих вчителів з іноземних мов, фізики, математики, української мови, які навчають дітей своїм фахам легко та захопливо,  готують їх до ЗНО та ДПА.
Друга ціль нашого закладу -  велика увага вивченню іноземних мов –  наше палке  бажання дати дітям знання іноземної мови на академічному рівні для вступу в університети Європи. Не є секретом, що в багатьох країнах Євросоюзі  вища освіта є безкоштовна. Для того, щоб вступити туди, необхідно лише здати екзамени з англійської ( німецької мови) на певний рівень. На рахунку наших вчителів є велика когорта  випускників шкіл, які здали такі екзамени та успішно навчаються та працевлаштовуються за кордоном. Ми надаємо повний спектр послуг по вступу Вашої дитини в закордонні вищі навчальні заклади 
Інша пропозиція щодо вивчення іноземних мов – це навчання дорослих. Не секрет, що багато наших співвітчизників виїжджають на роботу за кордон. Не раз доводилося з ними зустрічатися у Великій Британії, Швеції, Нідерландах, Франції та інших країнах. Скажу одне – та людина, яка володіє мовою свого працедавця, є більш успішною, тому що вона може домовлятися з ним, вона не почуває себе меншовартісною, а навпаки – професіоналом зі знанням мови, який якісно може  виконувати ту чи іншу роботу за достойну плату. 
Наш заклад також має змогу  допомагати Вашій дитині в навчанні в початковій школі. Адже для  першокласника початок навчання в школі – це перша життєва криза, яку різні діти переживають по різному. Якщо дитина не підготовлена якісно до школи, ця криза глибшає, у дитини виникають труднощі у навчанні. Ви і Ваш малюк нервуєте з виконанням домашніх завдань, часто цей процес супроводжується слізьми і т.д. Це відбувається не тому, що Ви не любите свою дитину, у більшості випадків – Ви не вмієте правильно пояснити дитині матеріал так як це пояснює вчитель – фахівець. У нас є чудовий вчитель  початкових класів, яка вселяє почуття успіху у своїх дітей через що підвищується їх самооцінка, вони стають успішними у своєму класі – а це означає, що і криза для них  минає непомітно.  Коли я запитала одного із таких учнів, який займається у нас математикою ( 3 клас) чи все у нього добре, він відповів, що не добре , а ВІДМІННО!  при тому, що займається він у нас лише декілька місяців. Це дуже висока оцінка нашої роботи. 
Підсумовуючи, хочу побажати Вам, любі батьки, турбуйтеся про своїх малюків, допомагайте їм у навчанні, плануйте їхнє майбутнє і робіть це вчасно!
Я бажаю Вам правильних та вчасних рішень.
 
З повагою Валентина Гусева
Директор Клубу обдарованих дітей “ECbridge”,  кандидат педагогічних наук
Наша адреса:  Набережний квартал, вулиця Київська 29, 8 секція.
http://www.ecbridge.vn.ua
Тел. 097 241 41 61, 063 128 41 64
 


 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар