Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 травня 2019
16,5 °C
пасмурно

Статті

КАЗКА З ЩАСЛИВИМ ФІНАЛОМ
03 лютого 2014, 00:00
КАЗКА З ЩАСЛИВИМ ФІНАЛОМ

Вінницькі янголята стали головними героями казки «Різдвяний янгол», що була представлена у гостинному місті Івано-Франківськ, з 15 по 20 грудня 2013 року. Важливо зазначити, що даний конкурс відкрив свої обійми вже втретє. Справжнє чаруюче дійство очікувало на вінницьку делегацію учасниць, від модельного агенства «Princess», коли вони вирушили у переможну дорогу за враженнями, в участі у Міжнародному конкурсі-казці "Різдвяний янгол".

Програма була досить насиченою та різноманітною, учасникам не залишалося часу сумувати. Кожен конкурсант дуже серйозно підійшов до конкурсних завдань, серед яких: підготовка творчого домашнього завдання, представлення себе у візитці, тощо. Звичайно, окрім безпосередньої роботи, в яку входили регулярні репетицій загальних постановок конкурсу, дітям була запропонована цікава програма:

  • «Вечір знайомств», що передбачав представлення країн, міст через традиції святкування Різдва в кожному регіоні з використанням особливостей своєї національної кухні;

  • зустріч зі Святим Миколаєм у його резиденції;

  • благодійний концерт «Бал янголів»;

  • поїздка на причастя до Манявського скита;

  • фінал конкурсу-казки «Різдвяний янгол».

На сайті ,http://www.0532.ua/photo/182 конкурсу проходив фотоконкурс, за підсумками якого переможець став обличчям конкурсу 2014 року і буде розміщений на всій рекламній продукції і, зокрема, на обкладинці щорічного журналу "Різдвяний Янгол".

 Завдяки привітній гостинній обстановці, що була забезпечена місцевими жителями, кожен день перебування став незабутнім. Усі вище представленні складові й дали в сумі вибуховий мікс емоцій, що увінчався примноженням перемог наших вінничанок, а саме: Якубишева Олександра(5 років) – «Бронзовий янгол» в молодшій категорії; Захарчук Валерія (9 років) – «Бронзовий янгол» в середній категорії; Єрофєєва Крістіна (14 років) – «Золотий янгол» в старшій категорії.

Тож, у свою чергу, модельне агентство «Princess», на чолі з директором Лілією Поліщук вітає з переможною достойною участю своїх представниць, а також висловлює щиру подяку за меценатську підтримку ТМ «Солодка мрія» за наданий ексклюзивний торт та продукцію в якості смачних сувенірів, кожному з батьків учасниць і усім причетним в організації даного заходу.

Так, життя різнопланове, як і конкурси, та важливо, що представниці нашого міста спромоглися надихнути кожного своєю щирою безпосередністю і подарувати часточку свого душевного тепла, а це – найголовніше!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар