Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

КАННСЬКІ ЛЕВИ ПРИЇДУТЬ ДО ВІННИЦІ
11 вересня 2012, 00:00
КАННСЬКІ ЛЕВИ ПРИЇДУТЬ ДО ВІННИЦІ

Упродовж двох годин вінничани зможуть насолоджуватись шедеврами світової реклами. Грандіозний фестиваль, який щороку збирає найбільшу аудиторію професіоналів з маркетингу.

Фестиваль «Каннські Леви 2012» відбудеться 19 вересня, у кінотеатрі ім. Коцюбинського, вартість квитків – 100 грн., для студентів знижка – 50%.

Захід проводиться традиційно щороку в французькому місті Канни і триває від п’яти до семи днів. «Каннські Леви» були засновані в 1940 році. Цього року головний фестиваль планети відбувся уже 59-й раз. Щороку в Каннах збираються представники найбільших рекламодавців, рекламних агентів та представників засобів масової інформації. На сьогоднішній день «Каннський Лев» являється найбільшою нагородою за креативні заслуги в сфері реклами на телебаченні, в кіно, друкованих виданнях, зовнішній рекламі, інтернеті та області медіа стратегій.

Вінничани мають змогу переглянути найкращі рекламі ролики, які здобули нагороди на цьогорічному фестивалі. Гумор, оригінальні режисерські та операторські знахідки, шокуючі вислови та інші хитрі прийоми талановитих рекламщиків. Щороку фестиваль збирає більше 10 тисяч глядачів з усього світу.

Не втрачайте нагоду переглянути шедеври світової реклами, ролики від переможців та призерів «Каннських Левів 2012». Замовляйте квитки за телефоном: (067) 582-12-84.


Анна ГУМЕНЮК

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар