Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 грудня 2019
4,0 °C
переменная облачность

Статті

ІЗ ПОПЕЛЮШКИ В ПРИНЦЕСИ
14 лютого 2012, 00:00

 

Життя жінки в нашому місті часто буває таким: зранку прокинулась, приготувала сніданок, поснідали - і на роботу. Ввечері прийшла з роботи, повечеряли, потім - невеличкий відпочинок і сон. І так кожен день. На вихідних прибирання, приготування їжі, сімейні справи……

Саме таким було життя Наталі, яка жила разом із сімєю у Вінниці. Жила вона ніби не погано. Була матір’ю та дружиною. На себе часу, як завжди, не вистачало. Бувало пробігаючи повз вітрини магазинів, вона думала - ось завтра обов’язково сюди зайду! Але завтра робота та щоденні справи знов не пускали. Так минали дні, тижні та роки. Чоловік Наталі з часом став приділяти їй все менше уваги і одного дня, коли здавалось, що все гаразд, все як завжди, приголомшив її новиною: він іде від неї, покохав іншу жінку.

Наталя ніяк не могла оговтатись, почувши ці слова, адже вона всю себе завжди віддавала сімї та чоловіку, піклувалась про них весь час, забуваючи про себе. Сльози лились з її очей, та на запитання, як так могло статися, її чоловік відповів просто: «А ти подивись на себе, коли ти востаннє робила макіяж та купувала собі новий одяг?!! Але це ще півбіди - подивись, в якій білизні ти ходиш?!!».

Наталя заплакала ще дужче, згадавши свій старенький бюстгальтер та зашиті колготки. Вона завжди шкодувала грошей на ці необхідні кожній жінці речі, думаючи що чоловік любитиме її і такою. Але вона помилялась. Чоловіки люблять очима, ця істина завжди була є і буде. Зрозумівши це, Наталя подумала, що якби в неї був ще один шанс, вона жила б зовсім інакше, вона плачучи благала чоловіка лишитись... і раптом прокинулась. «Яке щастя, що це був лише сон, – подумала Наталя, - мені лише 29 років, я одружена з Миколою, і все життя у нас ще попереду. Тепер я знаю, що мені робити!»

Вона терміново набрала телефон своєї найкращої подруги Жанни, яка знала, як треба вдягатись та підбирати білизну так, щоб завжди бути гарною та бажаною. Жанна розповіла, що найкращу білизну зараз шиють в Італії. Наталя злякалась: як же ж я туди поїду, і навіть якщо потраплю, така білизна напевно коштує багато грошей! Жанна у відповідь засміялась і сказала, що для того, аби придбати справжню італійську білизну найкращої якості, зовсім не потрібно далеко їхати. Достатньо лише зайти в Торговий центр «Анастасія» по вул. Пирогова, 39 та піднятись на другий поверх в магазин «Італійська Білизна».

«Іди туди, і ти не пошкодуєш, – сказала Жанна, – в цьому магазині є все, і ціни у ньому тобі сподобаються».

Наталя послухалась Жанну. Завітавши до магазину «ІТАЛІЙСЬКА БІЛИЗНА», вона, не зважаючи на скромну зарплату банківського працівника, змогла купити собі все, що їй було потрібно. Також виявилося, що всі новинки зручно дивитись на сайті магазину http://vk.com/club31733322

Увечері, коли вона показувала покупки чоловіку, він приголомшений її сяючою красою, сказав: «Люба! Ти схожа на справжню принцесу!».

Ольга Щербатюк

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар