Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
9,0 °C
небольшая облачность

Статті

ІНТЕРВ’Ю З КАНДИДАТОМ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 12 ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ ВОЛОДИМИРОМ БАЗЕЛЮКОМ
14 жовтня 2012, 00:00
ІНТЕРВ’Ю З КАНДИДАТОМ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 12 ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ ВОЛОДИМИРОМ БАЗЕЛЮКОМ

На правах політичної реклами


- Володимире, яку програму Ви презентуєте людям?

- Я представляю людям програму “Своя влада, своя власність, своя гідність – на своїй, Богом даній, землі”, яка ухвалена на з’їзді Всеукраїнського об’єднання “Свобода” і відображає ключові положення Програми захисту українців. Наша головна мета - побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Для досягнення цієї мети необхідно виконати два найважливіших завдання: 1. Усунути від влади режим Януковича і ліквідувати негативні наслідки його правління. 2. Втілити в життя план докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців за принципом: своя влада, своя власність, своя гідність. У разі обрання мене народним депутатом я відстоюватиму інтереси звичайних українців-вінничан.

- Які на Ваш погляд існують проблеми у Вінниці, що потребують негайного вирішення?

- У Вінниці існує досить високий рівень безробіття і низької заробітної платні, особливо в бюджетній сфері. За останні роки поруйновано і розграбовано фабрики і заводи, замість яких на кожному кроці виросли торгівельно-розважальні центри. Продовжується скорочення працівників комунальної сфери. Запропонований владою пілотний проект медичної реформи на Вінниччині викликав величезне обурення вінничан, бо вся реформа зводиться до закриття і об’єднання лікарень та інших медичних закладів, скорочення працівників, нищення медичної галузі на Вінниччині, й у Вінниці зокрема. Цей проект, що так хвалять міська й обласна влада, є експериментом над людьми, який має бути негайно припинено. Викликає багато запитань транспортна реформа, “оновлений” рух транспорту створив багато незручностей і додаткових фінансових витрат для пасажирів. Транспортна система міста має бути суттєво вдосконалена з врахуванням інтересів вінничан. Не вирішується проблема асфальтування віддалених від центру і другорядних вулиць. Вінниця, як серце Поділля, має бути українським заможним містом.

- Як Ви ставитесь до вашого головного опонента від влади Петра Порошенка?

- Петро Порошенко несе особисту відповідальність перед вінничанами за «покращення життя вже сьогодні», адже він працює міністром в уряді Азарова-Табачніка і підтримує режим Януковича. Як єдиний кандидат від об’єднаних сил опозиції по 12 округу, сподіваюся, що вінничани підтримають мою кандидатуру і не дозволять черговим «тушкам» пройти в майбутній парламент.

- Яким чином збираєтеся перемагати?

- У «Свободи» немає грошовитих олігархів і власних телеканалів, тому будемо вести виборчу агітацію старим перевіреним методом «від хати до хати», живим словом звертатимемося до українців. Українці мають зробити свідомий вибір: або подальше панування режиму Януковича за підтримки нових “тушок”, або надія на зміни, що можливо за умови перемоги ВО “Свобода” й об’єднаних опозиційних сил. Ми впевнено йдемо на вибори, адже «Свобода» – це спецназ опозиції, і наша рука не здригнеться змінити все на користь українців. Слава Україні!

Підготував Леонід Вінницький,

член Національної спілки журналістів України

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар