Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
16,0 °C
ясно

Статті

ІНСПЕКТОРИ ДАІ НАВЧАЮТЬ ШКОЛЯРІВ ПОВЕДІНЦІ НА ДОРОЗІ
12 вересня 2012, 00:00
ІНСПЕКТОРИ ДАІ НАВЧАЮТЬ ШКОЛЯРІВ ПОВЕДІНЦІ НА ДОРОЗІ
З 20 вересня на Вінниччині стартував Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі». Триватиме він місяць - до 20 вересня. У цей період Державтоінспекція проводить в усіх загальноосвітніх школах області профілактичні заходи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Їхня мета - нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, а найменших школярів навчити елементарних Правил дорожнього руху.
Спеціальні ігрові уроки та конкурси вирішили проводити навіть для самих маленьких - першокласників, щоб дітям було простіше запам'ятати прості, але життєво важливі правила. Вересень дуже непростий місяць з точки зору безпеки. Закінчилися відпустки і канікули, на дорогах знову утворюються пробки. Учням по дорозі до школи доводиться долати відразу по декілька небезпечних перехресть.
От і взялися працівники управління ДАІ проводити спеціальні пізнавальні уроки. На одне з таких занять у школу № 2 вирушили разом із спецтехнікою ДАІ та журналістами.
 Під час таких занять діти пізнають багато нового - де можна їздити на велосипеді, де не варто кататися на роликах, і які заходи безпеки потрібно обов'язково пам'ятати, щоб не потрапити під колеса автомобіля.
Окрім цікавих лекцій школярі мали можливість ознайомитися із спеціалізованою технікою Державтоінспекції. Задоволення і радість світилася на обличчях дітей, коли вони сідали за кермо службових автомобілів. Завершилась зустріч подарунками від управління ДАІ. Кожна дитина отримала «Азбуку дорожнього руху».
В свою чергу Державтоінспекція звертається до усіх учасників дорожнього руху із проханням підтримати рейд «Увага! Діти на дорозі!». Водіям не порушувати Правила дорожнього руху, зменшувати швидкість поблизу пішохідних переходів, бути пильними і уважними під час руху біля навчальних закладів.
Також Державтоінспекція Вінничини закликає батьків, якомога частіше нагадувати дітям основні правила поведінки на дорозі. Памятайте, що безпека ваших дітей залежить від вас. Не полінуйтеся пройти із дітьми безпечним маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, будьте для дітей прикладом зразкової поведінки на дорозі!

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС
України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар