Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 листопада 2019
8,1 °C
переменная облачность

Статті

ХВОРА НАЦІЯ ВИГІДНА ... ЛІКАРЯМ
21 березня 2012, 00:00

Кожен рік світом проходить епідемія грипу. Тисячі вчених, фармацевтичних компаній розробляють все нові і нові вакцини та медикаменти. Проте люди все одно хворіють і помирають. Цього року Вінницю знову лихоманить і школи закриваються на карантин.

Між тим, давно помічено, що ті, хто працює в соляних шахтах практично не хворіють на респіраторні захворювання. Менше хворіють жителі на морських узбережжях, на Південному березі Криму. Причиною цього є поварена сіль -хлорид натрію. Ця природна сполука знищує всі види вірусів і мікробів. При вдиханні соляного пилу він осідає на поверхні тканин, створюючи захисний шар, що і попереджує захворювання. Висновок: кожній родині потрібно мати вдома маленьку соляну шахту - соляний інгалятор. Такий апарат створено у Вінниці і запатентовано. Він отримав схвальні відгуки в одній поважній медичній установі, але потім хтось зрозумів, що коли менше буде хворих, то навіщо тоді лікарі. Письмового відгуку автор винаходу не отримав, соляний інгалятор безслідно пропав і в серійне виробництво не пішов.

Тому пропонуємо громадянам зробити соляний інгалятор самим. У кришці звичайної кавомолки необхідно просвердлити отвір діаметром 7,8 мм, щільно вставити туди прозору медичну трубку діаметром 8мм, довжиною 20см, і соляний інгалятор готовий. Потім насипаємо туди дві столові ложки звичайної повареної солі й включаємо на 2-Зсекунди. Вдих соляного пилу повільно робимо ротом і видихаємо через ніс. Два вдихання соляного пилу вранці та ввечері зменшують ризик захворювання на грип, ангіну, кір, коклюш, скарлатину, вітрянку і перешкоджають запаленням легенів як у дорослих, так і у дітей. Якщо ви все ж захворіли, то ці процедури потрібно робити 4-5 разів на день, а потім ще й інгаляції ментоловим чи евкаліптовим маслами. Не хворійте і будьте здорові!

Валерій Кульматицький,

еколог

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар