Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2020
1,2 °C
облачно с прояснениями

Статті

ХТО СТУКАЄ - ТОМУ ВІДКРИЮТЬ
06 квітня 2012, 00:00
ХТО СТУКАЄ - ТОМУ ВІДКРИЮТЬ

 

 

10-річна Даринка з 3-х років без батьків бореться з недугою. У страшній автокатастрофі загинули батьки Дарини, а саму її сильно покалічило. Не могла дитина ні сидіти, ні ходити, ні голівку тримати. Пережила численні операції, реанімацію, нейрохірургію, обласну дитячу лікарню, санаторії, ортопедичні центри та процедури...

Відгукнулася на біду сім’ї Мудриків депутат обласної Ради Наталія Гетце. Піднявши це питання на національному телебаченні Наталія Миколаївна заявила, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк і весь депутатський корпус організували благодійну лінію для збору коштів на її лікування серед депутатів місцевих рад, бізнесменів та всіх, кому небайдужа доля таких дітей і багатьох інших. Депутат обласної Ради запевнила що благодійна лінія працюватиме постійно, Наталія Миколаївна взяла на себе повну відповідальність за її роботу та першою зробила особистий внесок на допомогу обдарованій дитині.

На лікування Дарини щороку потрібні колосальні кошти, а брати їх дідусеві з бабусею ніде. Один курс лікування протягом 12 днів коштує загалом 10 тис. грн., а Дарині таких необхідно пройти 4-5 за рік. З 26 березня Дарина Мудрик з бабусею поїдуть у Трускавець, щоб пройти курс лікування професора Козявкіна в міжнародній клініці відновного лікування. А в травні Даринка вже не вперше вирушить до Криму на курс голкотерапії. 12 тисяч гривень обходиться рідним одна така поїздка до Сімферополя, але вона дуже необхідна дитині, особливо зараз. У Даринки починається гормональна перебудова організму, і якщо у цей момент її підтримати сучасними медичними засобами, в подальшому вона зможе ходити.

«Я безмежно вдячна всім, хто нас підтримує, - каже Людмила Миколаївна, бабуся Даринки, – окрім курсу лікування в Трускавці та голкотерапії в Криму, я б хотіла влітку звозити онуку до Євпаторії у дитячий клінічний військовий санаторій та мрію показати її німецьким спеціалістам, але для цього потрібні спеціальні дозволи. Найближчим часом у Києві збирається консиліум лікарів, вони і винесуть рішення стосовно подальшого нашого лікування та можливого обстеження за кордоном.»

Зараз дівчинка почуває себе набагато краще і прекрасно розвинена інтелектуально. Зовні вона звичайна дівчинка, але позаду сім років мужньо пережитих випробувань та страждань. У своєму четвертому класі Даринка визнаний лідер, староста, вчиться на «відмінно», добре плаває та грає на піаніно.

«Величезною похвали і захоплення заслуговують рідні Даринки.
У складній життєвій ситуації вони не опустили руки, а почали діяти, почали шукати допомогу. Саме так і потрібно. Тому що відкривають двері тільки тим, хто в них стукає» - наголосила Наталія Миколаївна.

Усім, хто хоче допомогти Даринці Мудрик, — звертайтеся за тел.:(096) 458-85-34

Кошти можна переказати за реквізитами:

Отримувач: Приватбанк.

Банк отримувача: Приватбанк, МФО 305299, ОКПО 14360570,

р/р 29244825509100. Призначення платежу: поповнення скс.

Мудрик Людмила Миколаївна № 6762462054078735.


Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар