Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
9,9 °C
слегка облачно

Статті

ГОЛОВА НБУ СЕРГІЙ АРБУЗОВ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ВИСОКОПОСАДОВЦЯМИ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ США
01 жовтня 2012, 00:00
ГОЛОВА НБУ СЕРГІЙ АРБУЗОВ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ВИСОКОПОСАДОВЦЯМИ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ США

19 вересня 2012 р. у Вашингтоні в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки відбулася зустріч делегації України на чолі з Головою Національного банку України Сергієм Арбузовим із високопосадовцями Державного департаменту США.

Представники української делегації проінформували американську сторону про хід реформ в Україні, зокрема про успіхи в реформуванні податкової та митної систем, а також про заходи, спрямовані на дерегуляцію економіки та подальше покращення інвестиційного клімату. “Ці реформи свідчать про перехід до принципово нового етапу розвитку України”, − підкреслив Сергій Арбузов.

Голова Національного банку України наголосив, що незважаючи на несприятливі зовнішньоекономічні умови, в Україні зберігається макроекономічна, цінова та курсова стабільність.

Під час зустрічі сторони підкреслили значне поліпшення умов для інвестування в Україну. Зокрема відзначено серйозний прогрес за такими напрямами, як сільське господарство, земельні відносини, надрокористування, зниження податкового тиску та адміністрування податків, митні процедури.

Учасники зустрічі обговорили перспективи досягнення енергетичної безпеки України, особливо в контексті залучення в країну профільних американських інвесторів світового рівня.

Сергій Ярмоленко,

експерт Департаменту економічного аналізу НБУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар