Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
1,0 °C
облачно с прояснениями

Статті

ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ООН ОГОЛОСИЛА ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
12 листопада 2012, 00:00
ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ООН ОГОЛОСИЛА ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
З 12 по 18 листопада 2012 року проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, який проводиться у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 років, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.
Таке рішення зумовлене занепокоєнням урядів і міжнародних співтовариств щорічним зростанням кількості дорожньо - транспортних пригод. Адже за даними ООН дорожні аварії є у всьому світі другою причиною смерті серед молодих людей у віці від 5-ти до 29 років і третьою причиною смерті людей у віці 30-44 років. В автопригодах у світі щорічно гине більше одного мільйона людей, ще 50 мільйонів одержують травми або стають інвалідами.
Варто зазначити, що тяжкість аварій в нашій країні на порядок вища, ніж в інших розвинених країнах. До причин такого стану призводить те, що певна частина наших водіїв і пішоходів занадто самовпевнені, ніби у кожного з них є такий оберіг, який може захистити від нещастя. Саме з цього коріння живиться неприпустима безпечність; зі свого боку, останнім часом нечуваних масштабів набула недисциплінованість учасників дорожнього руху, які не зважають на Правила дорожнього руху, написані людською кров’ю.
У тиждень безпеки ООН, який проходить з 12 по 18 листопада, Державтоінспекція Вінниччини просить громадян суворо дотримуватися правил дорожнього руху і пам’ятати, що їхня особиста безпека залежить лише від них.
Під час проведення профілактичних заходів особлива увага буде звертатись на:
- використання водіями ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв;
- безаперечного дотримання Правил дорожнього руху пішоходами, особливо дітьми;
- заборону водіям користуватися під час руху мобільними телефонами;
- керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
- порушень правил швидкісного режиму ;
Управління Державної автомобільної інспекції у Вінницькій області закликає долучитися до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху усіх, не байдужих до загибелі та травмування людей на дорозі, а всім учасникам дорожнього руху суворо дотримуватися Правил дорожнього руху.
Державтоінспекція Вінниччини
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар