Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

ГЕНЕРАЛ НОНІК ПРИЙМАВ ГРОМАДЯН У ТРОСТЯНЦІ
08 червня 2012, 00:00
ГЕНЕРАЛ НОНІК ПРИЙМАВ ГРОМАДЯН У ТРОСТЯНЦІ
Вже традиційними стали виїзні прийоми громадян в районах області, які проводить керівник вінницької міліції Валерій Нонік.
Зрушити з місця вирішення проблем на місцевому рівні, з якими жителі сільських глибинок не завжди можуть звернутися до обласних інстанцій, дати слушну пораду чи консультацію – мета таких зустрічей. Щоразу на особисті прийоми приходить чимало людей.
Черговий прийом у Тростянці за участі керівника райдержадміністрації Сергія Скіця та голови райради Леоніда Лобаня став винятком і не випадково, адже щотижнево місцева влада та керівництво районної міліції виїздять в села району, аби зустрітися з місцевими жителями та вирішити проблеми громадян.
 Серед питань, які цього разу піднімалися на зустрічі, не усі стосувалися діяльності міліції. Літня жінка просила допомоги у поверненні земельної ділянки, яка приватизована на іншу особу. Генерал Нонік, уважно вислухавши пенсіонерку, пояснив заявниці, як їй діяти в такій ситуації, адже вирішення проблеми перебуває виключно в компетенції суду.
Валерій Нонік в ході прийому приймав повідомлення в тому числі і телефоном. Літній чоловік звернувся з проханням допомогти у земельному спорі. Він звернувся до місцевого дільничного через конфлікт з сусідом, але не отримав відповіді. Генерал обіцяв розібратися в ситуації, відразу давши вказівки підлеглим.
Валерій Нонік зазначив, що він вдячний людям і за критику і за слова подяки, бо думка людей - це головний критерій оцінки роботи міліції, яка перебуває в процесі реформування, очищення від негативних моментів.
Керівник міліції Вінниччини орієнтує своїх підлеглих працювати для людей, не бути байдужими, особливу увагу сільським дільничним надавати тим, хто залишився наодинці зі старістю і належить до категорії найбільш незахищених громадян.
Виїзні прийоми громадян відіграють велику роль у налагодженні дієвої співпраці з громадськістю, піднятті авторитету міліції серед населення.

Анна Олійник
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар