Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 лютого 2020
4,0 °C
пасмурно

Статті

ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК
04 листопада 2011, 00:00
ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК

     Дитинство - найплідніший період життя для пізнання навколишньої дійсності. Саме в цей період у людини формуються особливості характеру, проявляються нахили, таланти та здібності. Кожна дитина – це особливий унікальний світ, і пізнає його лише той, хто спроможний разом з малюком розділити його радощі й успіхи, невдачі й переживання. Гарних результатів у вихованні легко досягти, якщо ставитись до дитини з повагою, розумінням, урахуванням її бажання в пізнанні навколишнього світу та завжди визнавати в ній особистість.
     Так, наприклад, на кожному етапі її розвитку Центр розвитку здорової дитини та відповідального батьківства «Лелека» пропонує комплекс занять для гармонійного розвитку дитини, починаючи з періоду вагітності матері.
     Тренінг для майбутніх батьків.
     Бажаєте дізнатись все про психологічні та фізіологічні аспекти вагітності, підготувати своє тіло і свідомість до успішних пологів, навчитись розслаблятися в пологах та допомогти своїй дитині народитися якомога здоровішим? Допоможе Вам у цьому програма «Комплексна психологічна та фізична підготовка до пологів» для вагітних жінок та пар, що очікують малюка.
Якщо у Вас термін вагітності 20 – 25 тижнів, то протягом 10 занять (чи 5 занять при терміні вагітності більше 32 тижнів) завдяки досвідченим спеціалістам ви зможете дізнатися, як і чому змінюється стан вагітної жінки, підготувати тіло до успішних пологів, займатися гімнастикою для вагітних, навчитися керувати своїм почуттями, оволодіти основними методиками подолання болі та релаксації, досягти психологічної гармонії з партнером та своїм малюком, оволодіти основними знаннями по догляду за новонародженим та грудному вигодовуванню, емоційно підготуватися до сімейних пологів, перетворити пологи зі стресової ситуації у «свято життя».
     Всебічний та гармонійний розвиток дитини.
     Комплекс занять для дітей від 4 місяців до 6 років. У програму занять входять ознайомлення з навколишнім світом, розвиток дрібної моторики та сенсорики, рухливі ігри, динамічна гімнастика, вправи на розвиток пам’яті, мови, уваги, логіки, завдання на розвиток елементарних математичних уявлень, програми «готуємось до школи» і «говоримо англійською з 2-х років». На заняттях використовуються методики Нікітіна, Монтессорі, Глена Домана.
      Мінісадок за «Вальдорфською методикою».
      Якщо вам потрібно адаптувати дитину до садочка чи необхідні декілька вільних годин і немає з ким залишити дитину, пропонуємо заняття за «Вальдорфською методикою». На таких заняттях дитина навчиться спілкуватися з дітьми різного віку, самостійності, проявить таланти та здібності, удосконалить мовлення.
Завдяки такій програмі дитина отримує різноманітні враження, в неї розвивається уважність і здатність концентруватись, вміння поводиться та спілкуватися з іншими.
      Школа «юної леді».
    Кожна дівчинка особлива і прекрасна. Тільки потрібно допомогти їй і оточуючим побачити зовнішню та внутрішню красу, привабливість, розкрити таланти і можливості. Багато питань цікавлять дітей, але вони не завжди наважуються обговорити їх з батьками. Школа «юної леді» навчить стати комунікабельною, впевненою та успішною, правилам етикету та гарних манер, абетці спілкування, секретам краси та здоров’я та багато іншого.
     Святкуємо разом.
     Пропонуємо провести захоплююче свято для Вашої дитини. День народження, ранок та будь-яке інше свято. Ігри, конкурси, провітряні кульки, солодощі, близькі друзі, цікава програма подарують дитині незабутній день.

   Детальніше вас проконсультують у Цетрі розвитку здорової дитини та відповідального батьківства “Лелека”, що знаходиться за адресою: вул. Козицького, 58/3 або за тел.: (0432) 57-63-12, 67-61-02, моб.: (067) 255-70-57

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар