Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2019
16,8 °C
ясно

Статті

ФОНД "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"
11 травня 2012, 00:00
ФОНД "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

Цього року в усіх областях України працювали мільйони активістів та помічників Фонду. Як і минулого, Фонд збирає гроші для дітей, хворих на цукровий діабет. Минулого року на Вінниччині було зареєстровано 285 дітей, віком до 18 років, у яких виявили цю недугу. У Вінниці вперше за 7 років проведення акції 6 травня закриє фінальний концерт. Підтримати благородну справу зголосився і фронтмен улюбленого вінницького гурту «ТІК» Віктор Бронюк. Бо проблема цукрового діабету знайома йому не з чуток:

– У мене батько інсулінозалежний, тому я розумію, як важко цим дітям. Я і сам займаюся благодійністю, тому охоче підтримую акцію і виступлю з гуртом на фінальному концерті. Я спілкувався з артистами: Зібровим, Валевською, Кузьмою та багатьма іншими, всі вони підтримують акцію.

Свій внесок вирішила зробити і «Міс Україна 2011» Ярослава Куряча:

– Звісно, такі речі потрібно підтримувати завжди. І не обов’язково благодійність вимірюється захмарними сумами. На концерті представлю танець, який репрезентувала у Лондоні на конкурсі «Міс світу 2011». Також на аукціон я передала свою картину, виконану петриківським розписом. Ці гроші будуть залучені до загальних зібраних коштів БФ «Серце до серця» під час акції. Картину можна придбати на сайті аукціонів aukro.ua. Посилання: http://aukro.ua/kartina-vid-mis-ukra-ni-2011-i2275530454.htm

Нагадаємо, що минулого року Вінницька область минулого року стала лідером в Україні, зібравши понад 533 тисячі гривень. На ці гроші було закуплено 17 інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет, а також систему постійного моніторингу глюкози для обласного клінічного ендокринологічного диспансеру. Як зауважила регіональний представник Благодійного фонду «Серце до серця» у Вінницькій області Олена Бессараба, у цьому році Вінниччина збере ще більше коштів на допомогу дітям. 16 квітня в області почали працювати 2,5 тисячі волонтерів, з яких тисяча – у Вінниці. Організаційний комітет в області та ініціативна група, в якій переважно студенти Вінницьких ВНЗ, майже за півроку до акції почали налагоджувати систему роботи. Розпізнати активіста Фонду дуже просто: кожен активіст має скриньку з номером, захищену печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та бейдж-ідентифікатор. Індивідуальний номер ідентифікатора має співпадати з номером на скриньці. Активісти мають також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки. Помічники та активісти Фонду працюють у дні проведення акції з 16 квітня по 6 травня 2012 року на вулицях сіл, селищ та міст області.

Контроль над зібраними коштами, закупівля та встановлення медичного обладнання здійснюватиметься за принципами та механізмами, відпрацьованими Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» під час попередніх акцій.

Віталія КОРОЛЕНКО,

прес-секретар БФ «Серце до серця» у Вінницькій області

e-mail: serce-vin@mail.ru

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар