Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 листопада 2023
-0,3 °C
дождь

Статті

Економіка
РОЛЕТИ ДЛЯ ПІДЗЕМНОГО ПАРКІНГУ – АВТОМАТИЧНІ ПІДЙОМНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ГАРАЖНИХ БОКСІВ – ОГЛЯД В’ЇЗНИХ СИСТЕМ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»
22 вересня 2020, 16:19
РОЛЕТИ ДЛЯ ПІДЗЕМНОГО ПАРКІНГУ – АВТОМАТИЧНІ ПІДЙОМНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ГАРАЖНИХ БОКСІВ – ОГЛЯД В’ЇЗНИХ СИСТЕМ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

 

Рулонні системи вважаються бюджетним рішенням завдяки тому, що мають просту конструкцію й низькі теплоізоляційні характеристики. Тим не менш, у деяких випадках це є великим плюсом, оскільки збереження тепла може не бути пріоритетним фактором. Це стосується, наприклад, підземних автомобільних паркінгів, де потрібне практичне рішення, просте в експлуатації. Тоді на допомогу приходять захисні ролети. В Україні поширена продукція польського заводу Wisniowski, оскільки бренд вважається преміальним й усю продукцію наділяє високими технічними характеристиками. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» ознайомилися з популярними рішеннями та виділили їх сильні сторони. Рулонні системи чудово підходять до різноманітних монтажних умов та встановлюються у приміщеннях, що не опалюються.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД WISNIOWSKI: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЧНОЇ КОНСТРУКЦІЇ?

Сучасні рулонні моделі виготовляються з міцного антикорозійного алюмінію та пінного наповнювача профілів. Стулка системи відрізняється підвищеною стійкістю до зовнішнього впливу. Крайня нижня секція оснащується камерним ущільнювачем. Захисні ролети мають елементарну конструкцію: переміщення стулки здійснюється по бічним напрямним. Далі гнучке полотно намотується на вал у захисному коробі. Ролетні ворота Wisniowski серійно оснащуються електричним приводом для автоматичного управління. Спеціальні скоби між профілями забезпечують тихе пересування стулки. Конструкція також може відкриватися вручну у разі аварії. В залежності від обраної моделі робочий ресурс конструкції становить від 20 до 100 тисяч циклів. Це універсальне рішення для різноманітних об’єктів окрім паркінгу, наприклад, їх можна встановити у цехах, майстернях, складах. Оскільки механізм дії вертикальний, а полотно компактно заховане у короб, монтаж може відбуватися в обмеженому просторі. При цьому висота та ширина конструкції доступні до 12000х9000 мм.

НАЙКРАЩІ КОНФІГУРАЦІЇ РОЛЕТНИХ ВОРІТ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ У ПАРКІНГУ

Системи можуть монтуватися кількома способами, а саме зовнішнім, внутрішнім накладним, з коробом назовні чи всередині. Утеплені рольворота Wisniowski BR-77s, BR-77E та BR-100E можна відкрити у ручному режимі на випадок, якщо відключиться електричне постачання. Конструкції виробляються на замовлення, тому доступні нестандартні габарити. Розміри моделі можуть досягати навіть масштабних 8000х7200 мм. Система BR-100 оснащена фірмовим електроприводом Totmann чи Automatik.

Якщо об’єкт потребує іншого рівня захисту, варто знайти конструкцію серед спеціальних рішень від Wisniowski: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi. Системи розраховані на інтенсивну експлуатацію у важких промислових умовах.

ЩО ДОДАТКОВО МОЖНА ВСТАНОВИТИ НА РУЛОННІ ВОРОТА З ПОЛЬЩІ?

Усі рішення від польського виробника можуть фарбуватися у ряд стандартних кольорів чи в один з відтінків міжнародної палітри RAL (більш ніж 200 варіантів). За запитом конструкція оснащується додатковими елементами у вигляді вентиляційних профілів з перфорованої сталі та зносостійкого скління. Всі системи ролетного типу оснащуються автоматикою, але підвищити експлуатаційний комфорт можна шляхом використання дистанційного управління від бренду. Також доступні кодові замки, світлові сигналізатори, фотоелементи, контролер та інші пристрої. Деякі моделі можуть виконуватися зі сталевими профілями замість алюмінієвих.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ РОЛЕТІВ З ОПЕРАТИВНИМ МОНТАЖЕМ?

Системи можуть випускатися у будь-яких розмірах як для перекриття в’їзду у приміщення, так й на вулиці. «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» займається виготовленням різноманітних конструкцій для промислової та побутової експлуатації. Зокрема, представлено широкий асортимент захисних ролетів від європейських виробників. Спеціалісти компанії також готові у якості додаткової послуги оперативно встановити конструкцію. Отримати знижку на замовлення можна у шоу-румі на вул. Височана, 16 В. Свої запитання ви можете поставити менеджерам з продажу: +380673483399, +380501604611.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар