Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2020
16,4 °C
ясно

Статті

ЕКОНОМТЕ
07 лютого 2012, 00:00

Побутові видатки. Перевірте електропроводку - замикання обійдеться дорого. По можливості замініть звичайні лампи на більш економні. Контролюйте свої видатки на телефонний зв’язок й Інтернет. Вільну житлову площу, котрою не користуєтеся, здавайте в оренду.

Поточні видатки. Не варто натщесерце йти в магазин чи на ринок за продуктами – голодний завжди витрачає більше грошей. Не купуйте напівфабрикати. Запасіть на тиждень необхідні продукти. У супермаркетах на середніх полицях ціни вищі ( порівняйте! ). Рекламні цінники не завжди відповідають дійсності, так само й гуртові ціни порівняно зі штучними. Вдягайтеся не в сьогоденно модні речі. Не оминайте „секонд-хенди” – ціни там нижче, а якість товару часто-густо вище на порядок. Слідкуйте за акційними скидками в магазинах і закладах сфери послуг.

Особисті фінанси. Провадьте бюджет родини, щоб запобігти непотрібних видатків і заощадити для майбутніх покупок. У процес збереження коштів залучайте всіх членів родини, особливо дітей. Напарикінці дня перевірте гаманець, чи є там дріб’язок – відкладіть його на збереження. І взагалі відкладайте гроші, але при тому не перераховувайте їх. Худнути – іноді корисно для здоров’я, тож не витрачайтеся зайво на кондитерські вироби. Не відмовлятесь, якщо є можливість додаткового заробітку.

Олекса Славин,

член НСЖУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар