Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
9,2 °C
ясно

Статті

ДВОЄ ДЕСЯТИРІЧНИХ ПІДЛІТКІВ "ЗАМІНУВАЛИ" ШКОЛУ
19 квітня 2012, 00:00
ДВОЄ ДЕСЯТИРІЧНИХ  ПІДЛІТКІВ  "ЗАМІНУВАЛИ" ШКОЛУ
Сьогодні о 8.00 на телефон чергової частини Могилів-Поділського райвідділу міліції зателефонувала невідома особа і повідомила про закладену вибухівку у міській загальноосвітній школі № 3. Повідомлення, як з’ясувалося, було жартом двох десятирічних хлопчиків.
 Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Могилів – Подільського райвідділу міліції Іван Чорновалюк, на місце події одразу виїхали працівники райвідділу та фахівці вибухотехнічної служби НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області. Проводилося детальне обстеження навчального закладу та прилеглої території. Викладачів та школярів, які у цей час перебували у школі , правоохоронцям довелося евакуювати. Будь-яких вибухових пристроїв чи небезпечних предметів на місці події не виявили.
За попередніми даними розслідування, хибне повідомлення зробили двоє десятирічних хлопчиків, які навчаються у цій школі.
 Наразі з батьками підлітків правоохоронці провели профілактичну бесіду. Враховуючи те, що діти ще не досягли віку, з якого наступає кримінальна відповідальність, покарання за їх дії понесуть батьки, у відношенні яких було складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Законом передбачено покарання у вигляді накладення штрафу.

Алла Твердохліб
Помічник начальника Могилів – Подільського МВ УМВС по зв’язкам з громадськістю.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар