Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 квітня 2020
6,3 °C
небольшая облачность

Статті

ДУХОВЕНСТВО ТА ЖУРНАЛІСТИ НА ДОРОГАХ ВІННИЦІ
14 листопада 2012, 00:00
ДУХОВЕНСТВО ТА ЖУРНАЛІСТИ НА ДОРОГАХ ВІННИЦІ
«Увага! Пішохід на дорозі!» Під такою назвою пройшла профілактична акція, яку співробітники ДАІ Вінниччини провели в обласному центрі в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Її мета – попередження дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів.
Захід був дещо незвичним, адже до його проведення були залучені представники засобів масової інформації та духовенство області.
13 листопада на нерегульованих пішохідних переходах міста інспектори ДПС зупиняли водіїв, які порушували Правила дорожнього руху - не пропускали пішоходів. Спочатку з порушником спілкувався начальник обласної ДАІ полковник міліції Павло Солоненко, а потім з водієм у профілактичному автобусі бесіду вів протоієрей Віталій Голоскевич зі Спасо-Преображенського кафедрального собору. Акція носила суто профілактичний характер – протоколи на порушників Правил дорожнього руху не складалися. За словами начальника обласної ДАІ Вінниччини Павла Солоненка, такі дії інспекторів здивували водіїв, які не очікували на попереджувальну бесіду з працівником ДАІ та душевну розмову з священнослужителем, який говорив про сумління кожного християнина виконувати дорожні Правила, написані людською кров’ю та отримували від нього іконки з образом Пресвятої Богородиці «Барська». У цьому році на Вінниччині пішоходи стали учасниками 133 автопригод, в яких 38 людей загинули, а 107 отримали травми. Це третина усіх дорожніх аварій, які сталися в області.
Не залишилися поза увагою вартових доріг законослухняні водії. Для них керівництво УДАІ підготувало подяки, які вручили під час проведення акції.
 17 та 18 листопада на Вінниччині в усіх церквах пройдуть поминальні панахиди по загиблим у ДТП. Про це повідомив журналістам під час зустрічі керуючий Вінницькою та Могилів – Подільською єпархією митрополит Симеон. Звертаючись до парафіян Владика звернув увагу на те, що життя дається людині не для того, щоб вона бездумно втратила його на дорозі, а тому необхідно виконувати Правила дорожнього руху і власним позитивним прикладом привчати до цього своїх дітей.
УДАІ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар