Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 грудня 2019
-0,2 °C
пасмурно

Статті

ДРУГА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА МІЖНАРОДНОЇ КОПОРАЦІЇ «РОШЕН» ВЖЕ В РОБОТІ
23 серпня 2012, 00:00
ДРУГА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА МІЖНАРОДНОЇ КОПОРАЦІЇ «РОШЕН» ВЖЕ В РОБОТІ
21 серпня у Вінниці відбулось відкриття другої кондитерської фабрики «Рошен», яка збудована по вул. Липовецькій. Ця подія зібрала на площі біля фабрики не лише тисячі вінничан, а й чимало поважних гостей: теперішнє і колишнє керівництво області, представників міської влади, іноземних дипломатів та багато інших відомих людей.
Після офіційної частини відкриття, під час якої кожен почесний гість сказав свої вітальні слова на адресу корпорації «Рошен», Петра Порошенка і всіх вінничан, - відбувся святковий концерт. Виступали Надія Матвієнко, гурт «Тік» та співачка Руслана.
Будівництво другої кондитерської фабрики розпочалось у Вінниці в 2010 році. На її зведення пішло більше двох років, і, за словами Петра Порошенка, близько 600 мільйонів гривень. Корпорація також створила всю інженерну та інфраструктурну складову території, де розташувалась фабрика, провела її благоустрій, освітлення, було прокладено нові дороги.
Кілька років тому, коли приймалось рішення про місце будівництва нової кондитерської фабрики, маркетологи корпорації «Рошен» пропонували ділянку в Київській області. Саме там з логістичної точки зору будувати фабрику найбільш вигідно (на сьогодні кондитерські фабрики є у Києві, Маріуполі, Кременчуці, Вінниці, а також у Росії і Литві). Але рішення було прийнято на користь Вінниці, і цьому сприяли інші фактори. «Ми сказали маркетологам, що ви не все знаєте і ми переконані, що у нас є інші фактори, які впливають на вибір місця під фабрику, – це команда, яка працює у Вінниці, та інвестиційний клімат, який є у місті і Вінницькій області. З урахуванням цих факторів і мого особистого втручання рішення було прийнято про будівництво фабрики у Вінниці, і жодної секунди я не пошкодував про це», – розповів міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.
Сама будівля фабрики має площу 62 тисячі м2 і виконана в сучасному архітектурно-промисловому дизайні. Вона складається з трьох блоків: 5-ти поверхова адміністративна будівля, 4-поверхова промислова та 2-поверхова будівля енергетичного комплексу.
«Фабрика побудована відповідно до самих новітніх вимог і технологій, - розповідає Петро Порошенко. – Всі говорять, що для того, аби будувати підприємство, нам потрібна державна допомога і якісь спеціальні умови. Хочу зазначити, що «Рошен» не скористався жодною формою державної пільги чи допомоги. «Рошен» продемонстрував, яким чином в конкурентному середовищі потрібно вводити нові потужності».
Запуск нових виробничих потужностей дозволяє додатково випускати близько 120 тисяч тонн шоколадної та іншої продукції в рік. Розшириться на десятки видів і асортимент солодощів. На новій фабриці працюватиме понад тисяча робітників. Ще близько трьохсот робочих місць з’явиться на молочноконсервному заводі, який поки що будується поблизу кондитерської фабрики.
«Сьогодні із веденням такого об’єкта, яким є кондитерська фабрика, вирішується багато проблем із працевлаштуванням громадян. В області створено молочні комплекси, вирощується цукровий буряк та інші культури, які є сировиною для фабрики, і це є те, що сприяє створенню робочих місць, де люди отримують зарплату і можуть створити нормальні умови для свого життя», – зазначив голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига.
«Будівництво цієї кондитерської фабрики – надзвичайно потужний і необхідний проект, який ще декілька років тому був на папері, і деякі скептики сумнівалися, що на складній земельній ділянці, де не було необхідної інфраструктури, може з’явитись сучасна потужна фабрика. Але я з першого дня знав, якщо є слово Петра Олексійовича про те, що буде будуватись фабрика саме у Вінниці, вона дійсно буде побудована. І те, що ми сьогодні бачимо, – це дійсно виробництво високої якості. Петро Порошенко є нашим давнім партнером і другом, і ті проекти, які ми спільно із ним реалізуємо, є дуже потрібними для Вінниці та нашої громади, – говорить Вінницький міський голова Володимир Гройсман. – Те, що у місті міжнародна корпорація «Рошен» збудувала нову фабрику, є сигналом для інших іноземних інвесторів про те, що у Вінницю і Вінницьку область приходять інвестиції і тут є перспективні і надійні умови для ведення бізнесу».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар