Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2019
-8,0 °C
небольшой снегопад

Статті

ДПТНЗ “ВМВПУ” – ВАШ УСПІШНИЙ СТАРТ
08 липня 2014, 00:00
ДПТНЗ “ВМВПУ” – ВАШ УСПІШНИЙ СТАРТ
       Професійна освіта та кваліфікована підготовка фахівців є основою розвитку нашої держави в умовах реформування народного господарства та економіки. Саме тому Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище створює всі умови для реалізації потреби особистості в здобутті професійної освіти, оволодінні професією відповідно до здібностей та інтересів, які будуть задовольняти сучасний ринок праці.
       Наше училище є державним професійно-технічним навчальним закладом, який входить у систему неперервної освіти країни, забезпечує реалізацію потреб особистості в оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до обраного фаху.
За роки своєї діяльності училище змінило кілька назв, пережило важкі часи застою та занепаду, але ніколи не змінювало свого призначення – готувати висококвіліфікованих робітників за потрібними для держави професіями.
      Сьогодні навчальний заклад має все необхідне для навчання учнів та їх всебічного розвитку – навчальні кабінети, інформаційно-технічне забезпечення, лабораторії, майстерні, комп’ютерні класи, Інтернет, сучасну науково-навчальну бібліотеку та читальний зал, спортивний комплекс, їдальню. Це сучасний заклад освіти, який готує кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів для найрізноманітніших галузей народного господарства України на денній, вечірній та курсовій формі навчання.
     Він є центром освітнього округу, опорою з питань організації навчально-виховної роботи, організації допрофільної підготовки школярів міста; науково-методичною лабораторією, яка здійснює пошук, розробку, упровадження нового змісту і технологій освіти, виховання, сприяє творчому розвитку особистості.
     Училище по праву здобуло статус одного з найкращих навчальних закладів не тільки Вінниччини, а й України. Різнопланова робота педагогічного та учнівського колективів представлена на сайті училища www.vmvpu.vn.ua, де кожен, за бажанням може ознайомитись не тільки з основними напрямками роботи педагогічного колективу, а й оцінити досягнення кращих учнів, здобутки окремих викладачів та майстрів. Для бажаючих здобути професію у ДПТНЗ “ВМВПУ” розміщена інформація про правила прийому, специфіку професій та співпрацю училища з іншими навчальними закладами різних рівнів акредитації.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар