Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 квітня 2019
9,0 °C
легкий дождь

Статті

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
08 травня 2013, 00:00
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Від усього серця вітаю Вас з річницею Великої Перемоги. Це особливе свято нашого народу увічнює героїзм людей, їх мужність та любов до Батьківщини. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні, величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
Ми дякуємо ветеранам Великої Вітчизняної війни за блакитне небо, та схиляємось доземно перед людьми, чиї сивини сьогодні сяють біля братських могил побратимів, біля Вічного вогню, що не згасає перед їхніми подвигами й мужністю. Бажаємо Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, радості, миру та злагоди.
Нехай молоде покоління св'ято береже пам’ять про своїх дідів і прадідів, які в роки Великої Вітчизняної війни з честю пройшли жорстокі випробування, не здалися, не зрадили і залишили у спадок новим поколінням частинку тієї сили, що допомогла їм вистояти у страшній боротьбі відбудувати країну, налагодити мирне життя. Це - наша історія, наша пам’ять, наша гордість.
Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар