Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

ДОБРІ СПРАВИ. ДОПОМОЖЕМО ХВОРИМ НА ГЕМОФІЛІЮ!
04 жовтня 2012, 00:00
ДОБРІ СПРАВИ. ДОПОМОЖЕМО ХВОРИМ НА ГЕМОФІЛІЮ!

У Вінницькій області згідно з реєстром, на диспансерному обліку знаходиться 115 хворих на спадкові коагулопатії – хвороби незсідання крові (гемофілію та хворобу Віллебранда). В Україні з такими діагнозами налічується понад 2,5 тис. чоловік.
Гемофілія – це спадкове захворювання, яке зустрічається переважно у чоловіків, при якому порушуються процеси згортання крові, що викликає кровотечі та крововиливи, що загрожують життю хворого, призводять до ранньої інвалідності. Хворі на гемофілію потребують значних матеріальних затрат на постійну трансфузійну терапію препаратами плазми крові, а також створення особливих умов навчання та працевлаштування. Через відсутність в Україні повноцінного та профілактичного лікування дітей з важкою формою захворювання до 18 років інвалідами стають 90% хворих на гемофілію внаслідок крововиливів в суглоби, які призводять до ушкодження опорно-рухового апарату. Хворі на гемофілію не одержують дієвої допомоги з боку держави. Вживані для їхнього лікування вітчизняні медичні препарати, виготовлені за вітчизняною технологією, викликають сильні імунні реакції у хворих, що є небезпечним для їхнього життя, і призводять до ранньої інвалідності хворих, несуть небезпеку зараження гепатитом та іншими вірусними інфекціями. Дороговартісні імпортні вірусінактивовані концентрати факторів зсідання крові для цієї категорії хворих держава закуповує в недостатній кількості. Придбати життєво необхідні ліки за власний рахунок хворим не під силу.

Саме з цією метою БФ «Подільська громада» започатковує тематичний Фонд «Краплина життя». Його мета максимально допомогти хворим на незсідання крові в забезпеченні життєво необхідними препаратами та соціальною адаптацією. Діяльність у рамках цього фонду поширюється на території міста Вінниці та Вінницької області шляхом проведення конкурсів, грантів, соціальних акцій, надання цільової благодійної допомоги та інших заходів в межах завдань Фонду. Усі заходи реалізуються на основі добровільності, законності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності та самоврядування і не передбачають одержання прибутку.

Детальніша інформація за тел. (0432) 52-80-95, 098-27-28-220 (Стахов Григорій Адамович) та на сайті www.gromada.vn.ua.

Будь-яку фінансову допомогу можна надати, перерахувавши на рахунок:

БФ "Подільська громада"

р/р 260091369

Вінницька філія ПАТ "Кредитпромбанк"

МФО 302623, Інд.Код 35904183

(Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках

Тематичного фонду «Краплина життя»)

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар