Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
18,4 °C
ясно

Статті

ДО ТРЕТЬОГО ЖОВТНЯ У ХОЛІ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОХОДИТИМЕ ВИСТАВКА "СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ"
02 жовтня 2012, 00:00
ДО ТРЕТЬОГО ЖОВТНЯ У ХОЛІ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОХОДИТИМЕ ВИСТАВКА "СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ"
З першого по третє жовтня на першому поверсі Вінницької мерії працюватиме виставка учасників Міжнародного проекту «Kids.Art. Europe». Сім вихованців арт-майстерні «Скриня» за допомогою мистецтва пензлем виразили свої емоції від участі у проекті, який проходив з 9 по 21 вересня у Німеччині та Голландії.
У вересні вихованці арт-майстерні «Скриня» демонстрували своє мистецтво для дітей Німеччини та Голландії. Німецько-голландські скульптори, художники та викладачі голландської дитячої Академії мистецтв організовували для вінницьких дітей майстер-класи з паперу, печворку (клаптиковій техніці) та різьбі по каменю. У свою чергу вінничани навчали іноземних дітей живопису, малої пластики та батику. Фінальним акордом проекту стала організація аукціону дитячих робіт в міжнародному бізнес-центрі «Eurode», де були виставлені роботи дітей та члена національної спілки художників України Ігоря Ященка.
Керівник арт-майстерні «Скриня» Ірина Шостак-Орлова розповідає, що від проекту має лише позитивні враження. «Нас гарно приймала німецька сторона, і ми змогли їх здивувати своєю творчістю, - говорить Ірина Шостак-Орлова. – І навіть попри те, що не усі німецькі діти знали англійську, а вінничани – німецьку мову, вони все одно змогли об’єднатися і спілкуватися мовою мистецтва».
Вінницькі юні таланти презентуватимуть свої творчі роботи і вінничанам – упродовж трьох днів усі відвідувачі мерії можуть переглянути виставку Валерії Бевз, Марії Сабадаш, Анастасії Джоги, Катерини Левандовської, Ольги Землякової, Олександри Ковальської та Вадима Бездушного.
За словами директора департаменту культури Вінницької міської ради Ірини Френкель, ця виставка є свого роду «першою ластівкою» у намірах продовжити цикл культурних подій в місті протягом холодів, які наближаються. В осінньо-зимовий період в холі міської ради проходитимуть і надалі різноманітні мистецькі заходи. «Це буде свого роду ще один мистецький проект, який тимчасово, до настання наступного літа, замінить проект «Мистецькі вихідні», - говорить Ірина Френкель.
Для довідки:
Арт-майстерня «Скриня» заснована в 2009 році членом Національної Спілки Художників України, учасником всеукраїнських та міжнародних конкурсів Іриною Шостак-Орловою. Вихованці майстерні є постійними учасниками загальноміських свят і заходів, неодноразово організовували виставки в торгово-промисловій палаті, художньому музеї, центрі сучасного мистецтва «АртШик». Головне завдання керівника студії - навчити дітей виражати те, що вони відчувають за допомогою мистецтва.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар