Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 лютого 2020
5,0 °C
пасмурно

Статті

ДІТЯМ ПОДАРУВАЛИ ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
01 червня 2012, 00:00
ДІТЯМ ПОДАРУВАЛИ ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
До вихованців дитячого будинку «Гніздечко» сьогодні завітали з подарунками працівники вінницької міліції.
У День захисту прав дітей до Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко» завітали добре знані і завжди очікувані тут гості – працівники вінницької міліції на чолі з її керівником Юрієм Куцим.
Вже кілька років поспіль вінницька міліція опікуються вихованцями цього закладу, які за різних причин залишилися без материнської любові та позбавлені права виховуватися у родині. Свято радості та надії сьогодні подарували шефи у погонах своїм підопічним.
- У кожної дитини має бути щасливе дитинство, тому турбота про малечу – найголовніший обов’язок кожної людини, а особливо правоохоронців, які не можуть залишатися байдужими до тих, хто найбільше потребує захисту, турботи та любові, - каже Юрій Куций.
Цього разу працівники міліції спільними зусиллями зібрали кошти для здійснення маленької дитячої мрії – оздоровленні та відпочинку на березі моря.
Будь-яке свято не буває без подарунків. Начальник міської міліції вручив вихованцям дитячого будинку іграшки та солодощі.
В свою чергу вихованці закладу віддячили своїм шефам святковим концертом з піснями, віршами і танцями, які заздалегідь підготували, адже добре знають що гості з міліції до них приїдуть обов’язково.

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар