Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 лютого 2020
3,9 °C
пасмурно

Статті

ДІТИ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ РОДИН КАТАЛИСЬ НА КОВЗАНАХ
17 жовтня 2012, 00:00
ДІТИ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ РОДИН КАТАЛИСЬ НА КОВЗАНАХ
17 жовтня 2012 року у Вінниці в «Льодовій арені» Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького відбулась благодійна акція «Ти вартий кращого!». Її організували комітет по фізичній культурі і спорту міської ради та «Льодова арена» для дітей із малозабезпечених родин, родин «чорнобильців» та вихованців Вінницького обласного комунального притулку «Добро».
Акція проходила в рамках загальноміських програми «Вінниця – місто, дружнє до дітей». Вона була розроблена за стандартами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і спрямована на створення комфортних умов проживання для підростаючого покоління, аби життя дітей у місті було цікавим, різноплановим та безпечним.
Задля цього програмою передбачено ряд конкретних заходів, виконання яких покладено на відповідні департаменти міської ради, в тому числі й комітет з фізичної культури і спорту. Протягом 2010-2012 років комітетом було проведено більше 20 акцій в рамках програми. Серед них - «Ти зможеш, якщо зміг я!» (зустрічі з видатними спортсменами), «Ти вартий кращого!» (соціальна робота), «Здорова нація» (залучення дітей та підлітків до занять фізкультурою і спортом») та інші.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар