Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 квітня 2019
9,0 °C
легкий дождь

Статті

ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР МІЛІЦІЇ ПОВЕРНУВ БАТЬКАМ 3-Х РІЧНОГО ХЛОПЧИКА
19 березня 2013, 00:00
ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР МІЛІЦІЇ ПОВЕРНУВ БАТЬКАМ 3-Х РІЧНОГО ХЛОПЧИКА
Сьогодні робота дільничного інспектора міліції вимагає неабиякої терплячості, уважності, вимогливості, уміння вислухати та пояснити. Дільничний інспектор міліції повинен бути як добрий господар, в якого все має лад, тоді є повага і від людей, і від колег.
Таким добропорядним господарем на своїй адміністративній дільниці є дільничний інспектор Тульчинського райвідділу міліції Сергій Гошкодер. Дільничний обслуговує територію трьох сіл. Адміністративна дільниця немаленька, тому роботи вистачає. Кожного дня Сергій Васильович їде на свою дільницю, не обминає жодної оселі, де обов’язково вислухає, порадить, допоможе.
Нещодавно, коли дільничний на своєму службовому автомобілі їхав до села Тиманівка, помітив 3-річну дитину, яка без нагляду дорослих ходила по дамбі місцевого ставка. Сергій Васильович, щоб не злякати хлопчика, тихенько підійшов до нього і почав розпитувати, як його звати, де живе, де його батьки. Не отримавши ніякої відповіді, міліціонер взяв дитину за руку та пішов з ним в напрямку села. В цей час хлопчика вже шукали рідні.
Як з’ясувалося, дитину матір вивела на подвір’я подихати свіжим повітрям, а сама зайшла в хату за меншою дитиною. В цей час хлопчик відчинив хвіртку та пішов вулицею до ставка. На щастя, його зустрів дільничний та повернув додому.
Днями до Тульчинського райвідділу міліції надійшов лист від пенсіонера Горохолінського Анатолія Онуфрійовича, жителя с. Одаї. У листі літня людина висловила подяку заступнику начальника Тульчинського райвідділу Олександру Максименку та дільничному інспектору Сергію Гошкодеру за гарне ставлення до осіб похилого віку, оперативну роботу та за те, що в будь-який час ці працівники міліції приходять на допомогу людям.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар