Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
12,0 °C
переменная облачность

Статті

ДЕРЖОХОРОНЦІ ВИЯВИЛИ НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ВРІЗАННЯ В НАФТОПРОВІД
30 березня 2012, 00:00
ДЕРЖОХОРОНЦІ ВИЯВИЛИ НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ВРІЗАННЯ В НАФТОПРОВІД
Працівники спецпідрозділу міліції «Титан» Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області запобігли викраденню нафти з нафтопроводу на території Миколаївської області. Правоохоронці, які вже не перший рік забезпечують охорону даного нафтопроводу, 26 березня, під час патрулювання, виявили несанкціоноване врізання в несучу частину у вигляді вантуза з краном.
На місце події були одразу викликані працівники Миколаївської міліції, які сьогодні проводять комплекс слідчо-оперативних дій по виявленню злочинців. Як з’ясувалося, це друге з початку року несанкціоноване врізання, яке вчасно виявили держохоронці. З 2009 по 2012 рік таких злочинів було задокументовано - 62, працівниками УДСО по «гарячих» слідах було затримано 8 зловмисників та 10 автотранспортних засобів.
Завдяки професійному та сумлінному підходу до організації роботи по несенню служби на охороняємих об’єктах, працівниками вінницького «Титану» здобута репутація надійних охоронників не лише у Вінницькій області.


За матеріалами УДСО при УМВС у Вінницькій області.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар