Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
11,1 °C
пасмурно

Статті

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ ВІДЗНАЧИЛА 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
26 жовтня 2012, 00:00
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ ВІДЗНАЧИЛА 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
Напередодні 60-ї річниці Державної служби охорони при МВС України працівники Управління державної служби охорони при обласній міліції провели урочисті заходи.
Урочисті заходи відбулися в актовій залі управління. З вітальним словом перед присутніми виступив начальник Управління ДСО при УМВС України у Вінницькій області Віктор Козаченко, який привітав особовий склад з професійним святом.
- Працівники Державної служби охорони виконують не лише обов’язки щодо охорони об’єктів, а й беруть активну участь у охороні громадського порядку, чим роблять життя наших громадян більш спокійним та безпечним. Завдяки налагодженій системі швидкого реагування на виклики, бійці УДСО безпосередньо розкривають злочини, чим допомагають своїм колегам з райвідділів. З початку року працівники УДСО при УМВС України у Вінницькій області розкрили 197 злочинів та взяли участь в розкриті 2523 злочинів. До міськрайорганів області працівники ДСО доставили 1523 правопорушників, на яких були складені адміністративні протоколи, - каже Віктор Козаченко.
За своє сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлену при цьому високу професійну майстерність, наполегливість, ініціативу та досягнення вагомих успіхів у службі, з нагоди 60-ї річниці створення ДСО при МВС України, найкращі працівники були заохочені правами начальника управління.
Віктор Ловіцький
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар