Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 листопада 2019
-3,7 °C
пасмурно

Статті

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – ВІРА У КАЗКУ
29 грудня 2011, 00:00
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – ВІРА У КАЗКУ

 

У нашому календарі є багато святкових днів як державних, так і релігійних. Та особливо, серед мільйонів християн усього світу, найбільш поважним є Святий Миколай. Вын є «старшим» серед святих: опікується воїнами, володіє ключами від неба. Але більшість часу проводить на землі, допомагаючи бідним у скруті, мандрівникам — у дорозі, мореплавцям — на морі. За свою доброту до людей має не одне, а два свята на рік — Миколи теплого (22 травня) і Миколи зимного (19 грудня).

У давнину, саме Миколай “виконував роль” Діда Мороза. Існує повір’я, що в ніч на Святого Миколая святий розносить подарунки малечі та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим, хто цілий рік пустував, святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік.

Саме тому, з метою відродження традицій нашого народу, 16 грудня в Мурованокуриловецькому районі відбулося справжнє дитяче свято «День Святого Миколая».

Діти виступали на сцені, проводили різні конкурси. Окрім того, на свято були запрошені 20 найактивніших учнів та найкращих читачів районної бібліотеки. Крім того, ніхто із присутніх у залі не залишився без подарунка від Святого Миколая.

Особлива подяка за організацію свята ГО «Молодіжна організація журналістів», редакції журналу «Вінниця», усім працівникам Мурованокуриловецької центральної районної бібліотеки.

Хочеться вірити, що все прекрасне, що даровано нам Святим Миколаєм, завжди зберігатиметься у наших серцях. І щоб наші діти хоча б на одну мить змогли поринути у казку, забути про щоденні турботи.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар