Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 травня 2019
22,0 °C
пасмурно

Статті

ДАЇ ПРОЯВИЛО ЛЮДЯНІСТЬ
04 липня 2013, 00:00
ДАЇ ПРОЯВИЛО ЛЮДЯНІСТЬ
Ще 2 липня, під час руху на підйомі об’їзної дороги міста Вінниці у вантажного автомобіля «Вольво», що прямував до Тернополя, відірвалася цистерна, в якій перевозився яблучний концентрат. Лише дивом ця автопригода обійшлася без жертв, адже багатотонна ємкість впала на проїзну частину дороги, створюючи небезпеку для інших водіїв.
Водій вантажівки не погодився із тим, що в дорожній пригоді є і його провина: він не перевірив перед виїздом кріплення цистерни. Обшивка цистерни не дозволяла підняти її краном, адже була загроза, що вона не витримає і 21 тонна концентрату виллється на дорогу.
Інспектори ДАЇ прийняли рішення викликати із Тернопільської фірми - власника інший подібний автомобіль, перекачати концентрат та звільнити дорогу від цистерни. Щоб убезпечити водія і вантаж та забезпечити вільне пересування трасою іншим автомобілям, екіпаж ДПС усю ніч чергував біля розірваної навпіл вантажівки. Лише вранці із Тернополя прибула інша машина.
Від непередбачуваних ситуацій на дорогах не застрахований жоден автомобіліст. Тож, вирушаючи у путь кожен водій має впевнитися, що технічний стан його автомобіля дозволить без зайвих клопотів подолати необхідну відстань, не створюючи небезпечних ситуацій. Особливо це стосується великогабаритних машин, раптова поламка яких на дорогах державного значення несе в собі серйозну загрозу для інших учасників дорожнього руху.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар